Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piszą do Relicha: Zostaliśmy zlekceważeni
~Papuga niezalogowany
11 grudnia 2015r. o 10:05
~Paw napisał(a):
~Papuga napisał(a):
~ napisał(a): Jedyne wyjście to sprowadzić telewizję lub gazetę, Relich się boi mediów ,albo transparenty i na sesję Rady Miasta.


Do tego trzeba mieć jaja no i pokazać swoją twarz (bądź jej brak), a to zdaje się niewykonalne. Co innego anonimowe forum...

Wredna szmata musi swoje pięć groszy dołożyć ,zrób mu laskę anonimowo.


Oczywiście, że muszę :D I mam satysfakcję, jak się miotacie nieudacznicy :P A Relich, jak już pisałam wcześniej i dalej to potwierdzam, ani mnie ziębi, ani grzeje. Za to z was jest niezła beka :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2015r. o 10:10
~Papuga napisał(a):
~Paw napisał(a):
~Papuga napisał(a):
~ napisał(a): Jedyne wyjście to sprowadzić telewizję lub gazetę, Relich się boi mediów ,albo transparenty i na sesję Rady Miasta.


Do tego trzeba mieć jaja no i pokazać swoją twarz (bądź jej brak), a to zdaje się niewykonalne. Co innego anonimowe forum...

Wredna szmata musi swoje pięć groszy dołożyć ,zrób mu laskę anonimowo.


Oczywiście, że muszę :D I mam satysfakcję, jak się miotacie nieudacznicy :P A Relich, jak już pisałam wcześniej i dalej to potwierdzam, ani mnie ziębi, ani grzeje. Za to z was jest niezła beka :>

Za to z ciebie wredna suka. :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2015r. o 12:42
~ napisał(a): Relich musi odejść !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!
Tak jest. A gminą powinni rządzić milicjanty, oni przecież zawsze stali po stronie obywatela.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2015r. o 15:52
~ napisał(a):
~ napisał(a): Relich musi odejść !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!
Tak jest. A gminą powinni rządzić milicjanty, oni przecież zawsze stali po stronie obywatela.

Przecież Relich to syn milicjanta, to prawie tak jak milicjant tylko jeszcze bardziej wredny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2015r. o 17:01
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Relich musi odejść !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!
Tak jest. A gminą powinni rządzić milicjanty, oni przecież zawsze stali po stronie obywatela.

Przecież Relich to syn milicjanta, to prawie tak jak milicjant tylko jeszcze bardziej wredny.
Prawie robi wielką różnice. Tutaj jest szansa na oryginalnego milicjanta. Taki kapitan Żbik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2015r. o 17:06
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Relich musi odejść !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!
Tak jest. A gminą powinni rządzić milicjanty, oni przecież zawsze stali po stronie obywatela.

Przecież Relich to syn milicjanta, to prawie tak jak milicjant tylko jeszcze bardziej wredny.
Prawie robi wielką różnice. Tutaj jest szansa na oryginalnego milicjanta. Taki kapitan Żbik.

Jeżeli myślisz o tym co ja to się mylisz.Przede wszystkim jest super kandydatura,osoby bardzo uczciwej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2015r. o 21:36
To są zdjęcia autentyczne ,jeżeli tak to powinniście burmistrza przeczołgać tą drogą w tamtą i z powrotem wtedy zrozumie, że droga jest do remontu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2015r. o 10:46
Takich dróg jest w Gminie wiele ,ale najważniejsze że w Gierałtowie w ciągu kilku lat położyli dwa razy nowy asfalt ,teraz nasuwa się pytanie czy taka niegospodarność powinna być zgłoszona do Prokuratury lub NIKu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza