Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czerwone Kapturki muszą uważać-wilki

~ niezalogowany
10 lutego 2014r. o 13:03
Zdemotywowany, napisałem emocjonalne, a ty wyskakujesz z psychicznymi. Rozumiem, że masz w tym doświadczenie. :>

A skoro piszesz :

"chciałem cię poinformować, że znak przed wejściem do lasu obowiązuje również ciebie, a jak cię spotkam osobiście to gwarantuję, że kolana będziesz miał przestrzelone."

to oznacza, że jeszcze jesteś internetowym tchórzem, który zamiast zatrzymać gościa, albo zrobić mu fotki i zgłosić gdzie trzeba, to grozi użyciem broni, oczywiście przed monitorem :).
Toż to są groźby karalne :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
10 lutego 2014r. o 13:07
Nie, to oznaczało, że widziałem dzisiaj tylko ślady jakie zostawił,a mój post wyraził nadzieję, ze następnym razem spotkam go osobiście.


Dopisane 10.02.2014r. o godz. 13:07:

~ napisał(a):
Toż to są groźby karalne :>

No oczywiście, ze są. Co w związku z tym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2014r. o 13:17
To oznacza, że ktoś może ciebie podać do sądu za to.
A po prostu załóż temat o tym gościu, to może ktoś go rozpozna i złapią gagatka, a co za tym idzie odpowie za wjeżdżanie do lasu.

Odnośnie tematu, to jak piszesz, że wilki prawdopodobnie nie są chore, to jednak nie miałbym pewności, czy nie pokuszą się na łatwiejszą zdobycz, niż inne zwierzęta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
10 lutego 2014r. o 13:25
~ napisał(a): To oznacza, że ktoś może ciebie podać do sądu za to.

Kto? Za co? Podaj mi kodeks, kolejno artykuł, a na końcu paragraf.
~ napisał(a):
Odnośnie tematu, to jak piszesz, że wilki prawdopodobnie nie są chore, to jednak nie miałbym pewności, czy nie pokuszą się na łatwiejszą zdobycz, niż inne zwierzęta.

Autor tematu widział je w grupie, więc na 100% nie są chore i jedyne, co może im grozić to banda wrzeszczących gimbusów.
Same krzywdy nie wyrządzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2014r. o 14:38
Zdemotywowany napisał(a): Kto? Za co? Podaj mi kodeks, kolejno artykuł, a na końcu paragraf.


Kto? do dopiero się może okazać :)
Za co ?

KK - Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."

Odnośnie zaś tematu :)
Wilki mogą być niegroźne i bać się ludzi ale do czasu. Może się to zmienić, gdy będą bardzo głodne i podejdą pod dom, a właściciel będzie na przykład chciał bronić swoich zwierząt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
10 lutego 2014r. o 14:43
~ napisał(a):

KK - Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa

Co za osoba, nie do mnie takie żarty, niestety. Ja w tym siedzę każdego (...) dnia, więc źle trafiłeś/aś
~ napisał(a):
Odnośnie zaś tematu :)
Wilki mogą być niegroźne i bać się ludzi ale do czasu. Może się to zmienić, gdy będą bardzo głodne i podejdą pod dom, a właściciel będzie na przykład chciał bronić swoich zwierząt.

Przykład trochę wyciągnięty z baśni braci grimm, ale straszcie się nawzajem, w sumie nie mój interes. Gorzej jak skrzywdzicie jedno z tych zwierząt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2014r. o 15:07
Zdemotywowany napisał(a): Gorzej jak skrzywdzicie jedno z tych zwierząt.


A, czyli jak wilk wlezie na moje podwórko, to mam go grzecznie poprosić, żeby sobie poszedł, bo ja nie mogą mu nic zrobić, bo jest pod ochroną.
Akurat. Niech sobie będzie pod ochroną, jak wlezie na moje podwórko, to użyję wszelkich dostępnych środków, żeby się go pozbyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
10 lutego 2014r. o 15:13
~ napisał(a):
A, czyli jak wilk wlezie na moje podwórko, to mam go grzecznie poprosić, żeby sobie poszedł, bo ja nie mogą mu nic zrobić, bo

Zacznij sapać dopiero, gdy to się stanie.
Wyprzedzę Twoje pytanie, albo zarzut- tak, jeśli wilk wejdzie Ci na posesje, zaatakuje dzieci, zje kury, tak wtedy ja za to odpowiem. Ja za to odpowiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego