Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

OKNA dachowe gdyie kupi i jakie

11538
#tel nieaktywny
11 lutego 2014r. o 20:46
wiem że podobny temat istnieje ale są to stare wypowiedzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Weronika niezalogowany
11 lutego 2014r. o 20:52
Ja kupowałam u Cieśli tak koło Cerrafura. Mieli od ręki i w sumie w najlepszych cenach . Kupowałam Fakro .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ile ? niezalogowany
11 lutego 2014r. o 23:16
Co to znaczy w najlepszych :> możesz napisać jaki wymiar 78x ... ?? i ile płaciłeś ?? oczywiście komplet (z kołnierzem). Dzięki z góry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Weronika niezalogowany
12 lutego 2014r. o 7:55
Ja kupowałam 78x118 i płaciłam coś koło niecałych 900 zł .I to była najlepsza oferta na tamten czas. Na Ceramicznej byłam jeszcze ale tam zrobili podobną cenę ale na wacie 8% ale wtedy nie mogłam sobie odliczyć tych okien więc nie kupowałam tam i jeszcze trzeba było czekać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łukasz niezalogowany
12 lutego 2014r. o 13:52
Witam. Dwa miesiące temu za okno firmy fakro 78x118 z kołnierzem,inwestor zapłacił 850zł w hurtowni Termoder 850zł.
Posiadam jedno okno dachowe (duże) PVC z kołnierzem 105x160. Minimalny rozstaw krokwi musi być 98cm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KIMADA niezalogowany
12 lutego 2014r. o 14:32
Zapraszamy u nas zakupią państwo okna FAKRO 78x118 za 925 brutto z montażem. ul. Widok 33,tel. 508071771,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dk serwis niezalogowany
12 lutego 2014r. o 16:06
witam
okna dachowe z montażem najlepsza cena w mieście
sprawdź nas!
886582972
www.dkserwis.info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dk serwis niezalogowany
12 lutego 2014r. o 16:07
witam
okna dachowe z montażem najlepsza cena w mieście
sprawdź nas!
886582972
www.dkserwis.info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.