Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naprawa komputera

~nowy niezalogowany
15 lutego 2014r. o 9:58
Prosze o namiar na kogos z Tomaszowa Bol. kto naprawia komputery.Z gory dzieki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 lutego 2014r. o 16:22
wpisz ,,bitek .pl,, :)
myślę że się nie obrazi za tą reklamę... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2014r. o 16:28
(...)

Zmoderowano 15.02.2014 godz.18:38 - powód: pomówienia (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2014r. o 18:00
Ja również potrzebuję kogoś uczciwego do naprawy lapka. Kiedy odpalam to diody się świeca ale matryca czarna. Prawdopodobnie karta graficzna się odkleja. Chciałbym jeszcze nieco reanimować go aby przynajmniej do pracy posłużył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10895
#bitek.pl nieaktywny
15 lutego 2014r. o 18:40
Zapraszam od wtorku, namiary na bitek.pl


Dopisane 15.02.2014r. o godz. 18:40:

Acha, do wygrzewania płyt głównych używam profesjonalnej stacji lutowniczej na podczerwień - nie piekarnika... :-)

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
22 maja 2014r. o 21:18
~ANONIM napisał(a): witam! pytanie dla osób które na informatyce znają się lepiej niż ja. Spalił mi się dysk twardy w laptopie. Miałem tam dosyć dużo ważnych rzeczy. Istnieje możliwość odzyskania tego? Albo znacie kogoś kto mógłby to zrobić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 22:51
Ciezko o kogoś takiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 maja 2014r. o 9:33
Pogotowie komputerowe, Kraszewskiego 59, tel. 517 90 71 61
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.