Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Najlepsze jedzenie na telefon

~Wyglodnialy niezalogowany
18 lutego 2014r. o 11:38
Witam!
Jakie jedzenie i skad w naszym miescie najlepiej zamowić na telefon? Jakas pizza salatka kebab itp? Podajcie wg was najlepsze restauracje, a w nich danie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2014r. o 17:14
Joker:
naleśnik z serem szynka i szpinakiem MMMNNNIIIAAAAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2014r. o 18:16
ja polecam pysznych:)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
18 lutego 2014r. o 18:42
A ja polecam "Smażalnie u Jana", pyszne pierogi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2014r. o 19:18
jocker spadł na psy , 2 różne pizze zamówisz i tak będą smakować tak samo i będą miały to samo .... , a do tego brać coś od nich ze szpinakiem trzeba być chorym, jak restauracja może sobie pozwolić na gotowanie ze zmrożonego spinaku ? przecież świeży można kupić w każdej hurtowni warzyw, lub w każdym markecie , a porównywać mrożonego ze świerzym hmmm trzeba być desperatem żeby to jeść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7193
#Aplus nieaktywny
18 lutego 2014r. o 19:36
Może to ktoś przetłumaczyć? :/ Przeczuwam, że chodzi delegalizację mrożonego szpinaku..hmm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
18 lutego 2014r. o 19:51
Uwielbiam szpinaczek,jak dla mnie może być świeży lub mrożony.
Ale mi smakolca na wieczór narobiliście. :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2014r. o 19:52
ANKARA-pychota ;) http://www.kebabankara.pl/cennik.html#cennik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.