Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wózki w Tesco Bolesławiec

~Babinicz niezalogowany
18 lutego 2014r. o 15:38
W Tesco w Bolesławcu wprowadzono małe wózki zakupowe , w formie samochodzików - tylko małe ale za opłatą i to słona - 5 PLZ kosztuje użycie takiego wózka , i drugie 5 płaci sie kaucji zwrotnej , jest to przejawem pazerności kierownictwa Tesco Bolesławiec , we wrocku takie same wózki / notabene z dużo wiekszym koszykiem są gratis , zrobię zdjęcia tego zlodziejstwa i wyślę do centrali tesco w Polsce ciekawe co oni na to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~myślenie nie boli niezalogowany
18 lutego 2014r. o 17:40
a ktoś cie zmusza do zakupów i wypożyczenia? co za ludzie. jak ci nie pasi to jedź do wrocka i się za darmo powozisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
18 lutego 2014r. o 18:56
Male wozki latwo ukrasc, zreszta z duzymi tez sie nie czaja, wiec jak wydasz 10 zl to ci bedzie zal swojej dyszki i wozek zostawisz w sklepie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4635
#naataliia nieaktywny
18 lutego 2014r. o 19:16
~myślenie nie boli napisał(a): a ktoś cie zmusza do zakupów i wypożyczenia? co za ludzie. jak ci nie pasi to jedź do wrocka i się za darmo powozisz


No właśnie myślenie nie boli ! I przez takich ludzi jak Ty jest jak jest na wszystko sie zgadzasz nic CI nie przeszkadza boisz sie odezwac cokolwiek zrobić bo albo nie masz jaj albo mozgu. 10 zł za wózek ? Tyle to zaplacisz za elektryczny a nawet mniej a wieksza frajda ! Nie reagujac dajemy przyzwolenie na takie cos wiec zaraz kazdy kolejny sklep odgapi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
18 lutego 2014r. o 19:22
Ja tu przeczytałem, że wózek kosztuje 5 zł.
Przy zwykłych też mówicie, ze w każdym hipermarkecie koszt wypożyczenia wynosi 2 zł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
18 lutego 2014r. o 19:25
Moja młoda chciała się dziś tym wózkiem powozić.Okazało się że za piątka a drugi piątak zwrotny. O nie...sobie myślę i przez to''o nie''wracając musiałam po drodze zahaczyć o lodowisko.Co prawda kosztowało mnie to więcej ale była radocha chociaż.
W innych miastach w żadnym markecie gdzie są wózki samochodziki jeszcze nie spotkałam się z takim....może nie ze skandalem ale z cyrkiem to na pewno. :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
18 lutego 2014r. o 19:31
Nachalny kapitalizm ,taki bez uczuć i ludzkiej twarzy ,taki anty lewacki :) Taki swój .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
18 lutego 2014r. o 19:35
Przyroda :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza