Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wózki w Tesco Bolesławiec

~ niezalogowany
19 lutego 2014r. o 10:22
tesco moze tylko dzierżawi auta, nie jest powiedziane że kasa idzie dla tesco, może tylko częściowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~007 niezalogowany
19 lutego 2014r. o 10:43
No zaraz dowiemy się , że Tesco i inne tego typu olbrzymy to biedacy i jeszcze ratują Polską gospodarkę a zagrażają im małe rodzinne sklepiki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
19 lutego 2014r. o 14:38
ludzie ogarnijcie sie po co te durne komentarze nie chcesz nie wypozyczasz po prostu :) w legnicy w auchan tez kosztuja tyle samo i jak juz ktos sie wypowiedzial bardzo slusznie moze bedzie mniej zlodziejstwa :) w dodatku to bardzo fajna sprawa dla rodzicow z malymi dziecmi bo dziecko jest grzeczniutkie na zakupach jezdzac w takim autku ;) :P !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2014r. o 15:38
Prawda jest taka, że Tesco tylko wynajmuje miejsce firmie zewnętrznej. Za ceny i "wszelkie awarie" Tesco nie odpowiada. Przy wózkach jest numer telefonu do tej firmy, jeśli ktoś miałby ochotę zadzwonić :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~007 niezalogowany
19 lutego 2014r. o 19:15
do "mamy". Zrozum mama takie sklepy (za graniczne) wypowiedziały wojnę rodzinnym sklepikom. A zjawisko to prowadzi do tego ,że we własnym Kraju ograniczymy się do siły najemnej. Te wózeczki to ściągania naj lepszych klientów do siebie bo mają na to środki a mam z dzieckiem to najlepszy klient. To są te kruczki na które naszych sklepikarzy nie stać. Między innymi dla tego ,że mają takich obrońców jak mama.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Daniel niezalogowany
19 lutego 2014r. o 19:36
~~007 napisał(a): To racja " duży może więcej" sytuacja jest złożona. Płacą takie podatki jak ja na wsi ale stoi za nimi kapitał zagraniczny i przychylność polskich urzędników, stać ich na ubezpieczenie i ochronę ale mnie nie ubezpieczy nikt od drobnych kradzieży a jak mnie ktoś okradnie to nawet policja nie chce przyjechać a do nich pędzi na sygnale. Moja pracownica jest traktowana jak czł. rodziny a takim tesko jak niewolnik ,ale ich nikt nie skontroluje bo moją prawników a mnie młócą kontrolami wszyscy.

Wspaniała wypowiedz cała prawda i tylko prawda jestem w identycznej sytuacji popieram w całej rozciągłości :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~heniub niezalogowany
19 lutego 2014r. o 20:52
Odkad zrobili przemeblowanie nie chodze do tego sklepu,pozatym jest kiepsko zaopatrzony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TAJGA/ niezalogowany
20 lutego 2014r. o 11:47
~Babinicz napisał(a): W Tesco w Bolesławcu wprowadzono małe wózki zakupowe , w formie samochodzików - tylko małe ale za opłatą i to słona - 5 PLZ kosztuje użycie takiego wózka , i drugie 5 płaci sie kaucji zwrotnej , jest to przejawem pazerności kierownictwa Tesco Bolesławiec , we wrocku takie same wózki / notabene z dużo wiekszym koszykiem są gratis , zrobię zdjęcia tego zlodziejstwa i wyślę do centrali tesco w Polsce ciekawe co oni na to.
We Lwówku w I są gratis i wielu innych marketach w naszym województwie,a dziecko chce płacze uprze się ,a durnowaty rodzić zapłaci.LUDZIE NIE WYKUPUJCIE TYCH WÓZKÓW NIECH SZLAK TRAFI TEGO ZŁODZIEJA CO NA WASZYCH DZIECIACH ŻERUJE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza