Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Bolesławcu???

11892
#daniel2016 nieaktywny
19 lutego 2014r. o 15:48
Gdzie w Bolesławcu potrzebują pracowników?
Ktoś może wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2014r. o 17:44
daniel2016 napisał(a): Gdzie w Bolesławcu potrzebują pracowników?
Ktoś może wie?
Władze może by popracowały nad tym ,aby ludzie mieli pracę,bo to zgroza nie ma pracy,bida aż piszczy,a potem dziwią się,że tyle kradzieży jest,ja się nie dziwię.A z czego mają żyć?Zaraz ktoś powie,że iść do MOPS-u.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
19 lutego 2014r. o 18:19
Praca w b-cu jest tylko za jakie pieniądze bojkotujcie wszystkich wyzyskiwaczy i wyjeżdżajcie z tego dzikiego kraju chociaż jestem przeciwny ale ten kraj jest chory w którym potworzyły się klany tak jak w nadleśnictwach zarobki średnia ponad 7tyś to jest horror .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2014r. o 18:42
poldek napisał(a): ...zarobki średnia ponad 7tyś to jest horror .


No faktycznie "horror"! Jak by były 700 zł to byłaby bajka?

(A poza tym co to za "tyś"? Czy pisze się tyśiąc?) :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11892
#daniel2016 nieaktywny
19 lutego 2014r. o 18:58
Widzę,że nieciakawie to wygląda.Najeździłem się ostatnio za pracą jak gupi.W Bolcu,Lwówku i wszystkie wioski dookoła.Albo zostawiłem cv,albo dali wizytówkę i do widzenia.A jak już znajdziesz tą pracę to starasz się utrzymać.Ale jeśli w umowie jest 8 godz dziennie,a trzeba nieraz zostać....U mojego poprzedniego pracodawcy słowo nieraz było codziennie i nie zapłacił mi za to.


Dopisane 19.02.2014r. o godz. 18:58:

codziennie,czy prawie codziennie i godzinki się zbierają,a potem cham powiedział że nie było tyle roboty.To po jaki grzyb zostawałem,przecież ja tez mam swoje życie i obowiązki po pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
19 lutego 2014r. o 21:20
~ napisał(a): Władze może by popracowały nad tym ,aby ludzie mieli pracę,bo to zgroza nie ma pracy,bida aż piszczy,a potem dziwią się,że tyle kradzieży jest,ja się nie dziwię.A z czego mają żyć?Zaraz ktoś powie,że iść do MOPS-u.

Może weźcie ludzie ogarnijcie sytuację i albo zakładacie tematy o ,,gdzie dobre,,obiadki" na dowóz; ,,gdzie polecacie ,,pyszne jedzonka"", albo ,,w b-c nie ma pracy.
Skoro wam tak źle i wciąż narzekacie, to popytajcie na priv, gdzie pracują i czy są przyjęcia; ludzi, których stać na ,,pyszne obiadki" i ,,wyśmienite potańcóweczki"


Każdego dnia umieram widząc głupotę obywateli i sprytnie wykorzystującą to ,,władzę"... Ale też każdego dnia się rodzę, bo wierzę, wierzę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2014r. o 21:26
~ napisał(a):
poldek napisał(a): ...zarobki średnia ponad 7tyś to jest horror .


No faktycznie "horror"! Jak by były 700 zł to byłaby bajka?

(A poza tym co to za "tyś"? Czy pisze się tyśiąc?) :P
To ty zarabiasz te 7tys,to dlatego tak się mądrzysz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2014r. o 21:44
poldek napisał(a): Praca w b-cu jest tylko za jakie pieniądze bojkotujcie wszystkich wyzyskiwaczy i wyjeżdżajcie z tego dzikiego kraju chociaż jestem przeciwny ale ten kraj jest chory w którym potworzyły się klany tak jak w nadleśnictwach zarobki średnia ponad 7tyś to jest horror .


to takie tpowo polskie
jak za malo - to tragedia wyzysk, ale jak juz normalne wynagrodzenie to horror

LOL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza