Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dietetyk Bolesławiec

~Anka niezalogowany
21 marca 2014r. o 12:16
bez przesady, sami "faszerujemy" się na co dzień całą masą suplementów: probiotyki, wit c, środki na przezięcienie itp...
Poza tym wg polskiego prawa każdy produkt spożywczy musi mieć podany skład - więc wystarczy czytać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cccc niezalogowany
1 kwietnia 2014r. o 16:43
dajcie jakies namiary na dietetyka i ceny za wizyte
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 0:11
~cccc napisał(a): dajcie jakies namiary na dietetyka i ceny za wizyte


Kochana, w Bolesławcu nie ma za wielu dietetyków. Jeśli nie masz problemów zdrowotnych to po prostu zmień nawyki żywieniowe. Bardzo dużo o tym znajdziesz w internecie bo to teraz temat numer 1. Ja osobiście odradzam Natur Hause, ponieważ jak się okazało w moim przypadku trochę wizyty u tej pani mi zaszkodziły. Nie jestem żadną konkurencją, piszę jako jej była klientka. Wprowadziła mi drastyczną dietę ale myślałam, że to normalne przy mojej nadwadze. Okazało się jednak, że nie dostarczałam dla organizmu tego co potrzebował a wspomniałam jej że choruję na nadczynność tarczycy. Pani ma gotowe schematy diety nic indywidualnego. Kazała mi ograniczyć produkty, które jak się okazało przy mojej chorobie są potrzebne. Owszem chudłam w ciągu tygodnia 1 kg ale byłam bardzo zmęczona. Kiedy zrobiłam wyniki okazało się że mam niedobory witamin oraz minerałów. Nie mogłam spożywać białego pieczywa a jak się okazało to nie mogę spożywać ciemnego bo mam wrażliwe jelito, itd... Zdecydowałam się na ograniczenie niektórych produktów lub niektóre wyeliminowałam a pewne zaczęłam jeść i ruch przede wszystkim dla duszy i ciała. Polecam od serca..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 13:07
Dobry dietetyk to pani Violetta ze Zgorzeleckiej 5 nie w Natur Hans polecamyjjeśli chodzi o ceny tez taniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
4 kwietnia 2015r. o 13:09
nie potrzebny wam dietetyk....chcesz schudnąć ? żryj połowę :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 13:14
Rządzą herbatka nie pomogła nikomu i nie pomorze trzeba zzacząć się zdrowo odrzywiac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 13:20
Rządzą herbatka nie pomogła nikomu i nie pomorze trzeba zzacząć się zdrowo odrzywiac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 13:21
Dobry dietetyk to pani Violetta ze Zgorzeleckiej 5 nie w Natur Hans polecamyjjeśli chodzi o ceny tez taniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.