Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Solidaryzujemy się z Ukraińcami
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
25 lutego 2014r. o 19:38
Mam nadzieję, że to był sarkazm z Twojej strony Mirko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lutego 2014r. o 19:40
bitek.pl napisał(a): Fajnie że solidaryzujecie się z Ukrainą i Ukraińcami!
Ja jednak solidaryzuje się z Polakami żyjącymi na skraju ubóstwa, płacącymi zusy, podatki akcyzy i inne wysokie haracze a mimo to czekającymi na operacje po dziesięć i więcej lat... Jakoś nas spooooro bogatsi Niemcy na darmowe leczenie do Niemiec nie zapraszają, co widać choćby po wszelakich zbiórkach na leczenie Polaków...
zgadzam się,nie popieram angażowania się naszych władz w konflikt,który jest wyłącznie problemem ukraińców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lutego 2014r. o 19:40
Ja zapalę świeczkę nie za tę swołocz, tylko za bestialsko wymordowanych przez banderowców Polaków. Ich ofiara nigdy nie zostanie zapomniana. Dopóki w tym ich groteskowym, zawszonym kraju będą stawiać pomniki takim "bohaterom narodowym" jak Bandera to ja nie chcę się z tymi wszami solidaryzować.
Oni i tak mają gdzieś tych lemingów palących świeczki. Marzą jedynie o zdeptaniu Polskości.

Gwałcili, wydłubywali oczy, łamali kości małym dzieciom, obdzierali ze skóry... a teraz mają swoje pomniki pamięci i są czczeni dziś choćby na Majdanie.

Oto co robili Ukraińcy z naszymi rodakami


[img=1393353650_itzswzn.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
25 lutego 2014r. o 20:04
Zdemotywowany napisał(a): Mam nadzieję, że to był sarkazm z Twojej strony Mirko.


ano nie. niby co mam mieć do ludności cywilnej z niemiec, rosji, ukrainy, białorusi, czy nas samych ... jako ludzi stawiam wszystkich na równi jak większość, dlatego jesteśmy w unii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
25 lutego 2014r. o 20:13
Oczywiście wszystko ok. Jednak wolałbym szczerze, by władza zajęła się najpierw nami, obywatelami. Jak coś zostanie, to ewentualnie może pomóc. Obiecaną zieloną wyspą tuska mimo wszystko nie jesteśmy. Oczywiście jestem jak najbardziej za pomocą innym, ale tylko w przypadku, gdy będziemy w stanie zaspokajać własne potrzeby .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
25 lutego 2014r. o 21:01
materialnie możemy pomóc w zasadzie symbolicznie, o czym premier mówił. jeśli już popłynie konkretna kasa na rozruch ukrainy to z bogatych państw ue i może usa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lutego 2014r. o 21:05
Banderowcy teraz beda zebrac o 35 mld , ciekawe ile Donaldinio przeleje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lutego 2014r. o 21:13


warte wysłuchania, mądrze gada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.