Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Terapie dla rodzin

~ja niezalogowany
24 lutego 2014r. o 22:04
Na Mikołaja Brody nie ma żadnych terapeutów a tu jest potrzeba profesjonalisty a nie byle kogo kto sam sobie nie umie poradzić a udaje że jego życie jest tak poukładane.Profesjonalna terapia to jest to co jest najbardziej potrzebne w tym momencie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jeja niezalogowany
24 lutego 2014r. o 22:08
Gdybym nie wiedziala jak tam jest,na pewno bym nie polecila. Wczesniej te terapie odbywaly sie na ul Widok. Ale od jakiegos czasu sa na Mikolaja Brody.Wszystko tam jest prawdziwe i naprawde bardzo pomagaja,jest Radca Prawny ktory przyjmuje za darmo w wyznaczone dni,udziela wyczerpujacych odpowiedzi.Milo,uprzejmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
24 lutego 2014r. o 22:23
oczywiście zgadzam się co do radcy prawnego ale tu chodzi o terapeutę .Chodziłam tam też kupę lat na Widok od powstania tam stowarzyszenia,na Komuny Paryskiej ale nikt mi nie powie że są tam terapeuci z papierami .Kiedyś tak ale nie teraz ,podaj chociaż jeden przykład terapeuty z papierami.Nie typu p.M,p.Z p.G czy druga pani M.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jeja niezalogowany
24 lutego 2014r. o 22:30
Bez urazy,nie zagladalam nikomu do papierow. Poszlam po pomoc i ja dostalam,dlatego polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11917
#angel14 nieaktywny
25 lutego 2014r. o 9:29
Pójdę i zobaczę. Radca prawny też się przyda, ale jest mi głównie potrzebna konkretna, prawdziwa terapia. Miasto powinno zadbać o to, że by ludzie mieli konkretną pomoc. Nałogi, przemoc fizyczna, psychiczna, demoralizacja nieletnich przez ludzi dorosłych to teraz zakała społeczeństwa. Patologie niszczą rodziny na potęgę a otrzymanie profesjonalnej pomocy graniczy z cudem, ponieważ nasze prawo jest jakie jest ;(


Dopisane 25.02.2014r. o godz. 09:29:

angel14 napisał(a): Pójdę i zobaczę. Radca prawny też się przyda, ale jest mi głównie potrzebna konkretna, prawdziwa terapia. Miasto powinno zadbać o to, że by ludzie mieli konkretną pomoc. Nałogi, przemoc fizyczna, psychiczna, demoralizacja nieletnich przez ludzi dorosłych to teraz zakała społeczeństwa. Patologie niszczą rodziny na potęgę a otrzymanie profesjonalnej pomocy graniczy z cudem, ponieważ nasze prawo jest jakie jest ;(


Człowieka szlak trafia bo Rząd nie robi tak naprawdę nic w tym kierunku. Ja walczę z patologią mojej rodziny już chyba z dwadzieścia lat a od ponad dziesięciu poprzez wszystkie instytucje, które niby powinny pomóc tzn AA, GOPS, Policja, Prokuratura, Sąd..... chyba wszystko co możliwe i przez te wszystkie lata moja rodzina nie uwolniła się od problemu ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agnesb niezalogowany
25 lutego 2014r. o 9:35
Od niedawna przy ul. Kościelnej (obok kościoła) działa Punkt, gdzie realizują między innymi terapię rodzin. Nie wiem niestety w jakich godzinach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11917
#angel14 nieaktywny
25 lutego 2014r. o 10:40
~agnesb napisał(a): Od niedawna przy ul. Kościelnej (obok kościoła) działa Punkt, gdzie realizują między innymi terapię rodzin. Nie wiem niestety w jakich godzinach.



To ten kościół koło banku zachodniego? Nie jestem z Bolesławca, dlatego pytam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11607
#ewuska nieaktywny
25 lutego 2014r. o 12:20
Tak, to ten kościół koło Banku Zachodniego. Budynek Caritas przy tym kościele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.