Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

1 marca Dzień Żołnierzy Wyklętych - poświęć im kilka chwil

211
skorn
13 marca 2014r. o 23:12
fobiak napisał(a): przeciez "wykleci" tez zabijali polakow

a "polacy" (często zydowskiego pochodzenia) - wyklętych

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 marca 2014r. o 23:15
przeciez obnizone statystyki kraza po necie, wiec nie wiem skad twoje watpliwosci,
zabijali polakow
statystyka statystyka bo zawiera to co jest pewne, ciemnej liczbx nie zna nikt a wiadomo, ze moze byc dwa razy wieksza
jestem pewien, ze statystyka nie objela czynow, przykladowo, akowca: stefana dombskiego


Dopisane 13.03.2014r. o godz. 23:15:

skorn napisał(a):
fobiak napisał(a): przeciez "wykleci" tez zabijali polakow

a "polacy" (często zydowskiego pochodzenia) - wyklętych


co za roznica jakiego pochodzenia, polak jest polak
mylisz pochodzenie z wyznaniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 marca 2014r. o 23:28
"polacy" pochodzenia żydowskiego zabijali wyklętych?

pokaż te niezaniżone statystyki albo zamknij swą polakożerczą jape na wieki


Dopisane 13.03.2014r. o godz. 23:28:

bez "?" miało być

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 marca 2014r. o 23:38
do ciebie nie dociera i juz nie dotrze to, ze polacy to nie niemcy
zawsze byli wielowyznaniowi i roznoideowi, byli wiecej demokratczni zanim swiat reodkryl demokracje, nie bez powodu mielismy liberum veto
ic lepiej podyskutuj sobie z synkiem michnika jak ci moja jadaczka przeszkadza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2014r. o 23:50
fobiak napisał(a):
i nie ma sie co dawac wrabiac w obwinianie polakow przez naszych politykow i historykow, zaden polak nie ponosi odpowiedzialnosci, jesli brali w tych zbrodniach udzial polacy to kolaborowali z niemcami i odpowiedzialni za to sa niemcy.


to nie nasi politycy i (pseudo)historycy... przeciez czerwoni nigdy nie byli nasi, analogicznie gdy za komuny byliśmy my (90% społeczeństwa) i byli oni, czyli twoi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
14 marca 2014r. o 0:02
jak ty to pododawales jezeli 50% partyjnych chodzilo do kosciola?
i jak jesli jakis procent ksiezy wspolpracowalo z jakimis tam sluzbami pozakoscielnymi
i jak ty to dodales pomijacjac partyjnych i sbekow, ktorzy zasilili solidarnosc
i jak ty to odjales, ze pominales stocznowcow przy okraglym stole i w nowym rzadzie, zaden tam nie wyladowal
ech... nie wiem skad ty masz ta statystyke
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 marca 2014r. o 1:12
Ty jesteś polakiem, co nie przeszkadza ci być jednocześnie polakożercą.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
14 marca 2014r. o 9:10
skorn napisał(a): Ty jesteś polakiem, co nie przeszkadza ci być jednocześnie polakożercą.


a co linki sie tobie skonczyly? poruszamy sie tutaj na gruncie skrajnizmu, gdybys mial troche wlasnej wiedzy to bys wiedzial, ze przecietny polak sie pozrec nie da. dombski w swojej ksiazce przyznal sie do tego, ze zabil ok. 300 polakow, napatoczylo sie kilku niemcow i nawet stary sowiecki sierzant, ktoremu stefan wbil gwozdz w glowe pistoletem, kiedy ten sobie spokojnie spal w rowie. kiedy ja wspominalem o zbrodniach banderowcow, moze z siedem lat temu to tak samo mnie atakowano jak to robisz ty dzisiaj, tzn przypinano mi wszystkie mozliwe latki, dzisiaj juz nie musze tego tematu poruszac ani brac w nim udzialu bo polacy przestali trawic propagande.
temat bandytyzmu nie ma wielkiego wplywu na nasza historie bo to byly niskoprocentowe ekstrema ale dobrze nie zapominac o tym, ze nie jestesmy narodem wybranym i nie jestesmy swieci. polak musi czuc sie odpowiedzialnym za caloksztalt rysu historycznego, niezaleznie od tego jakie zabarwienia braly w tym rysie udzial.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.