Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
OSP Nowogrodziec podsumowało rok 2013
~spostrzegawczy niezalogowany
25 lutego 2014r. o 17:19
Aż dziw bierze -Relich tylko na jednym zdjęciu ,ale przypilnował żeby Katy nie było w ogóle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krajan niezalogowany
25 lutego 2014r. o 17:56
OSP Nowogrodziec to profesjonalna jednostka ,po pierwsze najliczniejsza, najbardziej zdyscyplinowana i zaprawiona w swoim rzemiośle. Dlatego serdecznie chciałbym podziękować Prezesowi Zarządu Oddziału Miejsko Gminnego Józefowi Kata oraz Komendantowi Kalusowi za bezinteresowny wkład w rozwój OSP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
25 lutego 2014r. o 18:51
Pełne ręce roboty, szczególnie podczas fotografowania zdarzeń drogowych i umieszczania fotek na jednym z portali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luk... niezalogowany
25 lutego 2014r. o 20:24
Nawet Roberta R. zaprosili :) Ciekawe co im kupi...Czerniakom kupił auto to dla Nowogrodźca chyba Helikopter :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lutego 2014r. o 21:55
~luk... napisał(a): Nawet Roberta R. zaprosili :) Ciekawe co im kupi...Czerniakom kupił auto to dla Nowogrodźca chyba Helikopter :)



??? z tego co wiem to wlasnie w tym Czerniakowie ma być budowane lądowisko dla helikopterów - zaraz za remizą, tak wiec to nie Nowogrodziec dostanie helikopter :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2014r. o 7:17
~ napisał(a):
~luk... napisał(a): Nawet Roberta R. zaprosili :) Ciekawe co im kupi...Czerniakom kupił auto to dla Nowogrodźca chyba Helikopter :)



??? z tego co wiem to wlasnie w tym Czerniakowie ma być budowane lądowisko dla helikopterów - zaraz za remizą, tak wiec to nie Nowogrodziec dostanie helikopter :P




Z tego co ja wiem to już Nowogrodziec ma od dawna helikopter i Kalus szuka nim pożarów :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
26 lutego 2014r. o 8:50
No no
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
26 lutego 2014r. o 11:20
Najczęściej uczestniczący Kamil pstrykacz zdjęciowy.Kamil ty gasisz cz pstrykasz ?? Brawo komendant dowódca Ryszard.I jeszcze raz podziękowania za szybką i skuteczną akcje uratowania mojej kamienicy od całkowitego spłonięcia.OSP sto lat sto lat niech żyje nam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.