Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

jaki rower

~turysta niezalogowany
26 lutego 2014r. o 11:21
szukam roweru (męskiego) nowego do 1000 zł max!! rower nie musi być wyczynowy będzie służył raczej do rekreacji- trochę asfalt trochę las, nie oczekuje odp. typu idź do sklepu bo wiadomo że każdy sprzedawca zachwala swoje- pytam raczej użytkowników takiego sprzętu co polecacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2014r. o 11:38
Aluminiowa rama, koła 28", bagażnik i błotniki. Dobry osprzęt. Na to bym zwrócił uwagę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~turysta niezalogowany
26 lutego 2014r. o 13:11
ok dzięki właśnie myślałem o ramie z aluminium, chciałbym coś polskiego kupić typu KROSS czy ROMET, w niezłych cenach sa tez rowery z DECATHLONU, ma ktoś? warto? Ja naprawdę się na tym nie znam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taka jedna niezalogowany
26 lutego 2014r. o 13:27
Ja jestem posiadaczką rowerów jeden średniej klasy za 1890 zł ,z osprzętem 2400 i z dekatlonu niby miał być taki sobie bo za 999 zł a okazało się że posiada takie same parametry,nawet niektóre atrakcyjniejsze i cały osprzęt w cenie,siedem razy go oglądałam szukając defektu,ale sprawuje się bardzo dobrze,sama jestem zdziwiona przy takiej różnicy cenowej...posiadam już dwa lata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jajaj niezalogowany
26 lutego 2014r. o 22:51
ja mam Krossa Trans Globala :) i jezdzi mi sie nim super. Poszukaj jakiegos Trekkinga. Polecam wlasnie Krossa lub tez naszego Unibike
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
27 lutego 2014r. o 0:06
Rower aluminiowy w cenie do 1000zł z dobrym osprzętem to by była dobra okazja. Na Twoim miejscu obstawiałbym trekking z kołami 28", czyli z błotnikami, bagażnikiem i amortyzatorem przednim o niewielkim skoku. To będzie szybki rower, nadający się i na asfalt i na bezdroża. Bez względu na płeć nie polecałbym damki, konstrukcja takiej ramy często sprawia, że taki rower staje się niesamowicie giętki i to nieprzyjemnie czuć podczas pedałowania. Zwróć uwagę koniecznie na hamulce, aby manetki nie były plastikowe, delikatne, wyginające się, to samo z zaciskami przy kołach. Podrzuć rower na jakieś 5 cm, jeśli opadając na koła nie będzie miał luzów, nie będzie zbyt giętki, powinien być dobry. Unikaj raczej przerzutek typu ultragrip, czyli obrotowych, na "przedłużeniu" rączki kierownicy, to jedyny rodzaj który może wkurzać przez przypadkowe przełączanie się przy podjazdach itp. Taki rower w cenie do 1000zł powinien spełniać swoją funkcję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Taki niezalogowany
27 lutego 2014r. o 6:40
A taki rower - http://tablica.pl/oferta/rower-author-zenith-CID767-ID3ILf5.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
27 lutego 2014r. o 7:18
Dobry rower za 1000 zł raczej będzie trudno dostać - zaczynają się tak od 1200,1300.Do tego co napisał MX dodałbym swoje zastrzeżenie , że jeżeli po drogach gruntowych to jednak koła 26",takie moje doświadczenie ,a robię rocznie ok.2000 km : 1/3 asfalt 2/3 drogi gruntowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza