Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

SPRZEDAWCA CCC

2041
#zula999 nieaktywny
27 lutego 2014r. o 18:15
Znowu oferta dla osoby z orzceczniem o niepełnosprawności.Czyli jak jestem zdrowa to nie mam szans na prace :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4337
#felek nieaktywny
27 lutego 2014r. o 22:19
W UP widziałam ofertę stażu na to miejsce, chyba nie było tam nic napisane o osobach niepełnosprawnych.
Zawsze można spróbować;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
28 lutego 2014r. o 7:24
felek napisał(a): W UP widziałam ofertę stażu na to miejsce, chyba nie było tam nic napisane o osobach niepełnosprawnych.
Zawsze można spróbować;)

Z tego co się orientuję to na staż można iść po ukończonej szkole,szkoleniu itp.Chyba,że się coś zmieniło.Ja pracowałam kilka łądnych lat w handlu i raczej na staż to się nie dostanę.A po za tym chciałabym znaleźć pracę na cały etat i z umową o prace,a nie jakieś śmieciowe umowe.Dziś pracujesz,jutro nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11933
#magdal nieaktywny
28 lutego 2014r. o 7:43
zula999 napisał(a):
Z tego co się orientuję to na staż można iść po ukończonej szkole,szkoleniu itp.Chyba,że się coś zmieniło.Ja pracowałam kilka łądnych lat w handlu i raczej na staż to się nie dostanę.A po za tym chciałabym znaleźć pracę na cały etat i z umową o prace,a nie jakieś śmieciowe umowe.Dziś pracujesz,jutro nie.

Na staż możesz się dostać, a warunek to zarejestrowanie w pup.
Mam znajomego, który budowlankę skończył parę ładnych lat temu i ma staż za stażem....
Ze "śmieciówkami" to tak jest- idziesz na chorobowe, a umowa wygasa, na urlop- wracasz to masz nowa umowę, wolne- pomiędzy umowami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
28 lutego 2014r. o 7:57
magdal napisał(a):
zula999 napisał(a):
Z tego co się orientuję to na staż można iść po ukończonej szkole,szkoleniu itp.Chyba,że się coś zmieniło.Ja pracowałam kilka łądnych lat w handlu i raczej na staż to się nie dostanę.A po za tym chciałabym znaleźć pracę na cały etat i z umową o prace,a nie jakieś śmieciowe umowe.Dziś pracujesz,jutro nie.

Na staż możesz się dostać, a warunek to zarejestrowanie w pup.
Mam znajomego, który budowlankę skończył parę ładnych lat temu i ma staż za stażem....
Ze "śmieciówkami" to tak jest- idziesz na chorobowe, a umowa wygasa, na urlop- wracasz to masz nowa umowę, wolne- pomiędzy umowami...

A czy dostanę za ten staż wynagrodzenie chociażby w wysokości najniższej płacy kraowej?Tak właśnie na umowę zlecenie pracują ludzie na kasach w carrefurze i co tam nie pójdę to ktoś się uczy i co chwilę inni ludzie pracują.Jakby praca była dobra to i ludzie by się jej trzymali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11919
#go2 nieaktywny
28 lutego 2014r. o 8:32
zula999 napisał(a):
magdal napisał(a):
zula999 napisał(a):
Z tego co się orientuję to na staż można iść po ukończonej szkole,szkoleniu itp.Chyba,że się coś zmieniło.Ja pracowałam kilka łądnych lat w handlu i raczej na staż to się nie dostanę.A po za tym chciałabym znaleźć pracę na cały etat i z umową o prace,a nie jakieś śmieciowe umowe.Dziś pracujesz,jutro nie.

Na staż możesz się dostać, a warunek to zarejestrowanie w pup.
Mam znajomego, który budowlankę skończył parę ładnych lat temu i ma staż za stażem....
Ze "śmieciówkami" to tak jest- idziesz na chorobowe, a umowa wygasa, na urlop- wracasz to masz nowa umowę, wolne- pomiędzy umowami...

A czy dostanę za ten staż wynagrodzenie chociażby w wysokości najniższej płacy kraowej?Tak właśnie na umowę zlecenie pracują ludzie na kasach w carrefurze i co tam nie pójdę to ktoś się uczy i co chwilę inni ludzie pracują.Jakby praca była dobra to i ludzie by się jej trzymali.

Za staż jest gdzieś 800,00zł. Na pewno jest praca dla sprzedawców ale za min wynagrodzenie bo taka jest płaca w zawodzie sprzedawcy. Może popracuj gdzieś, idź do szkoły i może Ci się uda znaleźć lepiej płatną w biurze :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
28 lutego 2014r. o 13:42
Dobre sobie-popracuj gdzieś......Pracowałam wiele lat w handlu jako sprzedawca i na produkcji też.Mam doświaczenie i nie rozumiem dlaczego miałabym iść na jakiś staż za 800zł jak mogę tak samo pracować za najniższą krajową,choć są sklepy w których zarabia się troszkę więcej.Z tego powodu ,że jestem zdrowa ,nie mam grupy inwalidzkiem to mam iść na staż a nie pracować normalnie na cały etat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
28 lutego 2014r. o 14:41
czyli w bolcu nic sie nie zmienilo,pracy jak nie bylo tak nadal nie ma,a jak juz sie znajdzie to za takie pieniadze ze lepiej w domu siedziec,niz sie blaznic!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.