Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

upominki dla noworodków

~olcia niezalogowany
2 marca 2014r. o 12:12
Witam!
Mam pytanie. Czy w okolicach Bolesławca wykonuje ktoś torty z pampersów,takie na prezent dla noworodków. Interesują mnie też kocyki z datą urodzin,robione na zamówienie.
Bardzo proszę o pomoc:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
2 marca 2014r. o 20:59
proszę pozostawić namiar na siebie.najlepiej email
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2014r. o 22:09
~olcia napisał(a): Witam!
Mam pytanie. Czy w okolicach Bolesławca wykonuje ktoś torty z pampersów,takie na prezent dla noworodków. Interesują mnie też kocyki z datą urodzin,robione na zamówienie.
Bardzo proszę o pomoc:)
Torty z pampersów?To ciekawe..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2014r. o 22:36
Torty z pieluch ?? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2014r. o 23:30
To określenie "tort z pampersów" jest po prostu obrzydliwe.kto to wymyślił to z nim coś nie halo.To tak jak by powiedzieć "ciasto z pampersów" .Ohyda.Tort to pożywienie a pampers wiadomo ,pojemnik na gówno.To nic ,ze ten pożal się Boże tort jest z nowych ,czystych pieluch ale na litość boską to brzmi fatalnie i mdłości wywołuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2014r. o 23:30
To określenie "tort z pampersów" jest po prostu obrzydliwe.kto to wymyślił to z nim coś nie halo.To tak jak by powiedzieć "ciasto z pampersów" .Ohyda.Tort to pożywienie a pampers wiadomo ,pojemnik na gówno.To nic ,ze ten pożal się Boże tort jest z nowych ,czystych pieluch ale na litość boską to brzmi fatalnie i mdłości wywołuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2014r. o 7:55
ja zamawiałam kocyk w firmie "fhu nina". robi kocyki podusie i torty z pampersów taż. podaje nr tel. 883 600 884. firma znajduje się w Legnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tort z pampersów niezalogowany
3 marca 2014r. o 10:49
~ napisał(a): To określenie "tort z pampersów" jest po prostu obrzydliwe.kto to wymyślił to z nim coś nie halo.To tak jak by powiedzieć "ciasto z pampersów" .Ohyda.Tort to pożywienie a pampers wiadomo ,pojemnik na gówno.To nic ,ze ten pożal się Boże tort jest z nowych ,czystych pieluch ale na litość boską to brzmi fatalnie i mdłości wywołuje.


"maruda" , "pierdoła", "czepialski" ... takie określenie pasuje mi jako nick /podpis pod w/w tekstem


Europa zastanawia się nad możliwymi scenariuszami na przyszłość,ludzie giną na ulicach swojego miasta , a ludzie się pierdołami u nas zajmują co kogo obrzydza w cudzych postach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego