Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Bar pod wiaduktem

~ niezalogowany
5 czerwca 2014r. o 15:44
Jak to bezrobotny. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2014r. o 18:25
Ja byłem na razie raz, jadłem placek po węgiersku, do tego czeskie piwo. Lokal ładny, WC czyste. Na razie polecam. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kuba niezalogowany
5 czerwca 2014r. o 18:43
Tylko byście marudzili i marudzili.
Zobaczcie jaki kiedyś był lokal i nic nie pisaliście wszystko Wam pasowało.
Teraz nowy właściciel, nowe przyzwoite menu, odremontowane, czysto i dalej marudzicie.

Ludzie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 czerwca 2014r. o 19:38
tamto ''pachniało zatęchłą komuną '' czyli swojsko... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
5 czerwca 2014r. o 20:06
Byłam z rodziną na niedzielnym obiedzie.Lokal ok.Długi czas oczekiwania na zamówienie.Jadłam placek po węgiersku-taki sobie, dzieciom smakowały naleśniki,mąż dostał niedosmażony kotlet drobiowy.Nie wiem czy zaryzykujemy powtórkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2014r. o 22:36
~Ewa napisał(a): mąż dostał niedosmażony kotlet drobiowy.

U mnie było podobnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2014r. o 7:48
Jak długi czas czekaliście? Do 20min. to norma ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2014r. o 10:14
Ja proponuję iść tam, tak jak do każdej restauracji w Bolesławcu, sami sprawdzicie, po prostu! Te tematy są na okrągło! Jak nie takie, to takie, czyli gdzie najlepsza pizza w mieście, Giovanna w Kruszynie czy warto, to jeśli Kebab z Rynku czy koło LO, tylko Wesele w Piramidzie, a tylko Stypa w Słonecznej! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.