Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Firma Budowlana BURDZY

2346
#gustaw nieaktywny
2 marca 2014r. o 18:15
Najgorsza i ma samych nieudaczników w a'la firmie. Nie polecam bo wiem co robią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2014r. o 22:43
założyles temat to powiedz co ci robiła ta firma, gdzie i co spieprzyła?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10457
#obcyy nieaktywny
3 marca 2014r. o 14:49
Też znam bardzo dobrze tą firmę, niedawno robili w Bolesławicach no obok i tylko słychać było jak się kłucili a robota bez entuzjazmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2014r. o 20:31
?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~neutralny niezalogowany
5 marca 2014r. o 8:03
Jak komuś szargacie opinie to z konkretami a nie takie śmieci, że ktoś coś słyszał. Ja też słyszałem, że nie wypłacono im sporej sumy i teraz nie mogą się odbić od dna, ale ich wykonanej pracy nie widziałem więc się nie wypowiadam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~neutralny niezalogowany
5 marca 2014r. o 8:07
Jak komuś szargacie opinie to z konkretami a nie takie śmieci, że ktoś coś słyszał. Ja też słyszałem, że nie wypłacono im sporej sumy i teraz nie mogą się odbić od dna, ale ich wykonanej pracy nie widziałem więc się nie wypowiadam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2014r. o 8:34
Takie firmy które robią źle w najbliższych czasach padną. Chyba że dla kogoś liczy się tylko cena. Przecież jak ktoś komuś zrypie budowę na dziesiątki tysięcy, to przecież normalny człowiek nie odpuści, tylko pójdzie do sądu z tym.
Więc pisanie, że szłyszałem, że coś zrobili złego jest bez sensu.
Przynajmniej zamieść zdjęcie na poparcie wypowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zwykly niezalogowany
5 marca 2014r. o 12:33
chcę tylko zaznaczyć, że firm prowadzonych przez osoby o nazwisku Burdzy są aktualnie dwie + jedna firma prowadzona przez osobę o tym nazwisku już nie istnieje. Więc jak już autor coś pisze to niech doprecyzuje chociaż o którą firmę chodzi, bo może komuś zrobić problem, komuś kto w ogóle nie jest z tym powiązany bo może to dotyczyć trzech zupełnie niepowiązanych ze sobą firm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.