Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Bolesławieccy Żydzi

2161
#fobiak nieaktywny
7 marca 2014r. o 15:18
falco napisał(a):
jest równie czerwona...

raczej rozowa i nie w poprzek jak co niektorzy probuja mi tu wmowic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 marca 2014r. o 15:23

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2014r. o 15:53
obrzezanie jezusa

[img=1394203999_t0mmxcu.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
7 marca 2014r. o 17:16
~..... napisał(a):
~ napisał(a):
skorn napisał(a): W izraelskich szkołach nauczają, że Polacy odpowiadają za holokaust na równi z Hitlerem..


Podaj wiarygodne zrodlo


nie wiem czy jestem wiarygodny, ale mialem okazje pol roku studiowac w IL. skorn za bardzo sie nie myli


A reagowałeś jakoś na to? Jak będziemy sobie na to pozwalać, to będzie tak, jak pisał Skorn.
Przypomnij sobie Marcina Kozerę, gdy nauczyciel stwierdził, że Polski nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.... niezalogowany
7 marca 2014r. o 20:08
~zacofany moher napisał(a):
~..... napisał(a):
~ napisał(a):
skorn napisał(a): W izraelskich szkołach nauczają, że Polacy odpowiadają za holokaust na równi z Hitlerem..


Podaj wiarygodne zrodlo


nie wiem czy jestem wiarygodny, ale mialem okazje pol roku studiowac w IL. skorn za bardzo sie nie myli


A reagowałeś jakoś na to? Jak będziemy sobie na to pozwalać, to będzie tak, jak pisał Skorn.
Przypomnij sobie Marcina Kozerę, gdy nauczyciel stwierdził, że Polski nie ma.

nie reagowałem, bo było w dyskusji gorąco a ja nie mam aparycji Pudziana. Podobną sytuacj miałem kilka lat wstecz jak na wiochę pod Iwiny zajechał SP.Lepper. Po ponad 2h p....lenia zapytał rozgrzany tłum kto z nich przyłączy się do Samoobrony. Ze strachu, z ojcem podnieśliśmy ręce. Wierz mi, baliśmy się. Podpity gość który zaczął zadawać Lepperowi niewygodne pytania (pierwsze afery z Samoobroną w roli głównej), został prawie zlinczowany. Tylko dlatego ze Lepper wstawił się za nim został z lokalu „tylko” wyprowadzony. Takie mechanizmy niestety działają. Kto nie miał z podobną sytuacją do czynienia nie zrozumie mnie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 23:27
12.921 mieszkańców (1890), w tym 10.383 ewangelików, 2.343 katolików, 168 Juden
17.977 mieszkańców (1925), w tym 14.550 ewangelików, 2.575 katolików, 26 pozostałych chrześcijan, 103 żydów
19.625 mieszkańców (1933), w tym 15.719 ewangelików, 2.653 katolików, 0 pozostałych chrześcijan, 112 żydów
20.753 mieszkańców (1939), w tym 15.973 ewangelików, 3.204 katolików, 63 pozostałych chrześcijan, 54 żydów

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hansa brat niezalogowany
14 kwietnia 2014r. o 13:56
A aktualnie ile żydów mieszka w Bolesławcu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 kwietnia 2014r. o 14:04
~Hansa brat napisał(a): A aktualnie ile żydów mieszka w Bolesławcu ?

Z Tobą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.