Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Schudnij według zasad dietetyka
613
Drill
6 marca 2014r. o 11:47
Byłem raz na wizycie - bardzo ładnie zostałem zbadany itp - jednak oni utrzymują się ze sprzedaży suplementów - które są wpisane w rozpiskę otrzymaną od nich - a suplementy są strasznie drogie u nich..

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2014r. o 19:20
Człowiek prawidłowo odżywiający się nie potrzebuje ŻADNYCH tzw. suplementów, zresztą ostatnio w radio mówili ze w 80% przypadków ich skład i działanie nie są znane, nawet tych sprzedawanych w aptekach. Znowu "obiektywny" tekst sponsorowany. Za kasę napiszą wszystko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jeja niezalogowany
6 marca 2014r. o 20:40
Moze wyda wam sie to smieszne i niemozliwe(wiekszowsc osob tak reaguje) Nie stosowalam zadnych diet ani glodowek. Pilam jedynie 3-4razy dziennie herbate Pu-erh. Schudlam w 2 moze 2,5miesiaca 14kg. Nie mam skutkow upocznych. I polecam z wlasnego doswiadczenia:) Wygladam lepiej niz przed dwoma ciazami;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chudy niezalogowany
6 marca 2014r. o 21:56
Te wszystkie suplementy i "diety cud" to jedna wielka, komercyjna ściema. to ordynarne naganianie klientów. Najlepszy i najskuteczniejszy sposób na likwidwacje nadwagi to po prostu nie żreć ponad miarę, unikać słodyczy i miec dużo ruchu. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jeja niezalogowany
6 marca 2014r. o 22:06
Wiec jak wyjasnisz to ze jedzac normalnie i pijac herbate Pu-erh schudlam 14kg?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2014r. o 22:31
~Jeja napisał(a): Wiec jak wyjasnisz to ze jedzac normalnie i pijac herbate Pu-erh schudlam 14kg?

Jaka dokładnie to herbata?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11774
#sylwia4012 nieaktywny
7 marca 2014r. o 0:13
ja podczas diety (ustalonej przez specjalistę) mogłam jeść niemal wszystko. Wiadomo - z umiarem. Jadłam nawet frytki (moje ulubione belgijskie http://www.farmfrites.pl , darowałam sobie sosik do nich tylko)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
7 marca 2014r. o 8:25
Byłam tam kilka razy, fakt suplementy drogie, minus ze pani dietetyk nie ustala sama diety tylko drukuje gotowce. Dietetyk powinien ustalać diete indywidualnie po wywiadzie z daną osobą , co ta osoba je , co lubi , co mozna , co nie mozna itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza