Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Putin - Ukraina - Zagrożenie .

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 lutego 2015r. o 20:53
Ayus napisał(a): Czy obaj - Alter i Pannazdzieckiem - macie za cel dostarczanie rozrywki ( żałosnej) tym , którzy przypadkiem tutaj zajrzą ? :> Wieje nudą .


Chłopcze Drogi :) Z całym szacunkiem , dla Twej Osobowości ... nie mam zamiaru dostarczać Ci rozrywki , miecz Ci daję . Bierz i walcz o orła w koronie. O Słowian , o ludy , które kiedyś mieszkali na tych terenach. Rosjanie w Donbasie do dzisiaj walczą , a Polanie ? Dali się uwieść smakołykom ... guma do żucia , cocacola i nieustająca promocja . Jeśli ktoś jeszcze nie wie , to niech zajży do Biedronki , albo Tescco , może być do innego kerfura , tudzież kauflanda . Wsio ryba. System się zmienił , ale trynd pozostał , jak słusznie Daukszewicz mawiał :)

Drogi Kolego , cieszę się , że czytasz i dziękuję :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
15 lutego 2015r. o 21:07
jeżeli by to ode mnie zależało to też bym wolał żeby Polska grała w jednej drużynie z UE i z USA niż z Rosją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
15 lutego 2015r. o 21:14
bieda napisał(a): jeżeli by to ode mnie zależało to też bym wolał żeby Polska grała w jednej drużynie z UE i z USA niż z Rosją

A może lepiej by było z Rosją i Unią? Jak USA wprowadzi prawdziwą demokrację to może do nas dołączyć.
Słyszałeś kiedyś, żeby w USA było tylu kandydatów na prezydenta co w Polsce? :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
15 lutego 2015r. o 21:20
a to nie ma nic do rzeczy, bo jeżeli chodzi o demokracje i te inne pierdoły to i tak Rosja wypada najsłabiej.

Zmoderowano 15.02.2015 godz.21:36 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
15 lutego 2015r. o 21:47
Pannazdzieckiem napisał(a): (...)


powiedział co wiedział a później płacz, że mnie zmoderowali :D

Zmoderowano 15.02.2015 godz.21:49 - powód: usunięcie cytowanego spamu (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
15 lutego 2015r. o 21:50
Pannazdzieckiem napisał(a):
Bierz i walcz o orła w koronie. O Słowian , o ludy , które kiedyś mieszkali na tych terenach. Rosjanie w Donbasie do dzisiaj walczą , a Polanie ?


Panna, mam w poważaniu, i to dość głębokim, to co piszą media jednej czy drugiej strony, wiem tylko jedno, prawdę o celach i intencjach Rosjan pokazuje historia, szczególnie nasza historia. A z niej wynika jasno, nie można wierzyć Rosjanom, niezależnie od tego jak piękne hasła niosą na sztandarach, widzieliśmy to w wieku XVIII, XIX i XX.

W 1939 też nas zaatakowali bez wypowiadania wojny, ręka w rękę z Hitlerem, dla nich II wojna nie zaczęła się w 1.09.1939, ale dopiero w 1941. Dla nas 1945 to nie było odzyskanie wolności, zwycięstwo, a początek nowej okupacji, z nowymi władzami przywiezionymi z Moskwy. To samo spotkało pozostałych Słowian, nie ze strony Niemców, Amerykanów (tak Ci nas przehandlowali Rosjanom), ale właśnie ze strony Rosji.

Jeszcze kilka lat temu, gdy my ostrzegaliśmy przed Rosją, nam zarzucano rusofobię, zarówno w Europie, jaki USA, dziś widać, że mieliśmy rację. Zasadą jest, że Rosji nie wolno ufać. I pamiętaj Panna, ja nie ufam Rosji nie ze względu na artykuły drukowane dziś w gazetach, ale ze względu na miliony ludzi, które Rosja wykończyła, w tym również Polaków, ze względu na tych których wymordowali ręka w rękę z Hitlerem w 1939, oraz tych których mordowali od 1944 roku, gdy nas "wyzwalali" i przynieśli nam "wolność".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
15 lutego 2015r. o 21:54
Już Polska raz grała z Rosją w jednej drużynie, to ludzie woleli ginąć na ulicy niż dalej trwać w tym układzie. A w twojej kochanej Rosji za wypisywanie postów podważających władzę już byś gnił w łagrze. :D


Dopisane 15.02.2015r. o godz. 21:54:

droga Pannozputinem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
15 lutego 2015r. o 21:58
Pynchoon napisał(a):
Panna, mam w poważaniu, i to dość głębokim, to co piszą media jednej czy drugiej strony, wiem tylko jedno, prawdę o celach i intencjach Rosjan pokazuje historia, szczególnie nasza historia.


Pynchon w podobnym tonie wypowiadałem się wielokrotnie. Do niektórych to nie dociera, a doświadczenia historyczne są tutaj kluczowe!

To prawda, że obecne artykuły to zaledwie bieżące odreagowanie tego co widzimy i słyszymy. Wiele tych artykułów jednak nawiązuje do historii.

Uważam, że podstawą naszej egzystencji jest geopolityczne ukierunkowanie na tzw. ZACHÓD ponieważ jest on nam bliższy zarówno historycznie, jak i światopoglądowo. pozdrawiam :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.