Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rozbudowa TBAI
1799
#koehl nieaktywny
7 marca 2014r. o 20:03
powiem tak 1680 zlotych brutto plus koszty dojazdu wyjdzie jakies 600 zeta na reke i podziwiam takich ludzi.ktorych jest pelno pracujacych na strefie,ktorzy tak sie wykorzustuja,wic moje pytanie nie za co,lecz po co zyc!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ahaaa niezalogowany
7 marca 2014r. o 20:10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2014r. o 20:11
A wiesz dzięki komu są tak niskie zarobki,dzięki burmistrzowi który skutecznie odstraszył Inwestorów i te kilka prosperujących firm przebiera w ludziach jak w ulęgałkach .Gdyby nie było tylu chętnych do pracy to stawki były by dwa razy wyższe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Relichówka niezalogowany
7 marca 2014r. o 20:27
~Rachmistrz napisał(a): No to teraz Gmina się wzbogaci 21zł za 1m2 razy 8000m2=168000 tysięcy dodatkowo z podatków od nieruchomości,szkoda tylko że to wirtualne pieniądze.


Jak się pięknie składa TBAI poprzez podatki,wynajem zrzuci się na Relichówkę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
7 marca 2014r. o 20:41
~ napisał(a): A wiesz dzięki komu są tak niskie zarobki,dzięki burmistrzowi który skutecznie odstraszył Inwestorów i te kilka prosperujących firm przebiera w ludziach jak w ulęgałkach .Gdyby nie było tylu chętnych do pracy to stawki były by dwa razy wyższe.


NIE!!!
Niskie zarobi są tylko dzięki ludziom,którzy sami do tego doprowadzili,bo za 1000 zlotych to szkoda rak brudzić i fatygi,ale są ludzie,ktorzy po 12 godzin dziennie za polowe tego pracuja i to do tego na czarno,jeśli ktoś chce to podwarzyć mogę podać miejsca pracy takich ludzi!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2014r. o 20:54
Koehl ma rację, ludzie sami są winni.
Mi przyszły pracodawca zaproponował 8zł/ godz, zapytałem się go czy to nie czasami w euro to 8 miało być, nic nie odpowiedział. Szukałem dalej i teraz minimalną wypłatę mam 3 tyś zł, a czasami to nawet do 5 tyś dociągnę.
Dla zainteresowanych pracuje jako elektryk. Można? można.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2014r. o 21:03
Zgadzam się z przedmówcami. Ludzie sami sobie winni. Godzą się na pracę za bezcen i przez takie coś mamy to co mamy. Taką korporacje jak TBAI stać na wyższe pensje, ale po co, skoro są chętni do pracy za 1680 brutto. Nawet znalazł się tutaj taki jeden na forum. Niejaki RRR.

~RRR napisał(a):
~Ja napisał(a): Już prowadzą rekrutacje i zatrudniają. Pensja 1680 brutto i zapierdziel nie z tej ziemi.


Tobie pewnie lepiej nic niem robic albo brac od taty i mamy


Powiem tak: jak już będziesz tatą lub mamą to zrozumiesz, że za taką stawkę nie da się zapewnić godnego życia dla rodziny. Wydaj mi się , ze sam żyjesz na koszt rodziców, a to co zarobisz to chyba tylko na imprezy wydajesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zenua niezalogowany
7 marca 2014r. o 21:08
koehl napisał(a): powiem tak 1680 zlotych brutto plus koszty dojazdu wyjdzie jakies 600 zeta na reke i podziwiam takich ludzi.ktorych jest pelno pracujacych na strefie,ktorzy tak sie wykorzustuja,wic moje pytanie nie za co,lecz po co zyc!!!


przez takich malo ambitnych ludzi nigdy w polsce nie bedzie dobrze bo zgadzaja sie na ochlapy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza