Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rozliczanie PIT-ów.

10457
#obcyy nieaktywny
8 marca 2014r. o 17:52
Polecam Rostowskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
8 marca 2014r. o 21:06
Pobrać darmowy program PITy 2013 IPS-u stąd:

http://www.ips-infor.com.pl/index.php?ml=1&mg=3

Z tym programem rozliczenie PIT to bułka z masłem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KAKA niezalogowany
9 marca 2014r. o 9:24
~ napisał(a):
~ napisał(a): dostalem pit 11 i pit 8c, czy moge je rozliczyc w pit-cie 37 ?

Wydaje mi się ze pit 8c przenosisz na pit 38




OBA IY ROZLICZASZ W PIT 37 :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9730
#Kitan_Bc nieaktywny
9 marca 2014r. o 10:17
E-deklaracje w internecie. Rozliczyłem się sam (nie jestem specjalistą w tej dziedzinie) w 5-10 minut. Trzeba tylko podać przychód z roku poprzedniego (czyli 2012 teraz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
9 marca 2014r. o 11:37
Wolę sama się nie rozliczać, żeby nie popełnić błędu. Poproszę o namiar do osób, które rozliczają PIT-y.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zybstar niezalogowany
9 marca 2014r. o 12:08
jeśli ukończyłaś 2/3 klasę szkoły podstawowej, i nie jesteś bardzo głupia (podkreślam - bardzo) to dasz radę, ponadto przy składaniu osobistym osoba przyjmująca w parę sekund sprawdza poprawność, i jeśli jest coś źle to skoryguje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karuzela niezalogowany
9 marca 2014r. o 18:22
To nie takie proste. Oczywiście podstawowy pit-11 z umowy o pracę to rzeczywiście bułka z masłem. Jednak jak jest już coś innego wówczas problem. Rozliczenie pit-u w biurze rachunkowym kosztuje nie więcej niż 30 zł. i jest pewność, że wszystko ok. Znam przypadki, że ludzie korygowali zeznania, ponieważ czegoś tam nie odliczyli lub w mniejszej kwocie, nawet z ulgi na dzieci nie wszyscy korzystają, bo nie wiedzą, że jeszcze mogą. A zwrot jest większy niż te 20 czy 30 zł.
Odnosząc się do poprzednich wypowiedzi odnoście pit ZG:
nie wystarczy tylko przeliczyć z waluty na złotówki, są odliczenia i takiego pit-u nie radzę rozliczać samemu, ponieważ są tam naprawdę duże różnice - jak ktoś nieumiejętnie rozliczy jest sporo podatku do zapłaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
9 marca 2014r. o 19:29
Rozbawiają mnie komentarze, człowiek pyta się o jedno, a prawie nikt nie odpowiada mu na pytanie, tylko dodaje zbędne komentarze - diagnoza: brak czytania ze zrozumieniem bądź potrzeba kontaktu/rozmowy z innym człowiekiem. Skończyłam kilka kierunków studiów, więc mój iloraz inteligencji myślę, że nie jest niski. A mam kilka PIT-ów, które trzeba rozliczyć łącznie a do takich spraw podchodzę odpowiedzialnie i poważnie.
KONIEC TEMATU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza