Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dzień Kobiet

~- niezalogowany
8 marca 2014r. o 12:41
Ja bardzo lubię goździki.. Uważam że są piękne, bardziej podobają mi się te drobniutkie ale te duże też lubię. Może źle się kojarzą ale bukiecik goździków strasznie bym chciała dostać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
8 marca 2014r. o 14:40
~BRUTUS/ napisał(a): Na foto są róże i konwalijki.a gożdziki to se na cmentarzu połóż.
Przepraszam że zabolał Cię powrót do czasów PRL, chociaż pewnie jeszcze Cię na świecie wtedy nie było. Następnym razem specjalnie dla Ciebie będą rajstopy bez goździków :>

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2014r. o 14:58
~- napisał(a): Ja bardzo lubię goździki.. Uważam że są piękne, bardziej podobają mi się te drobniutkie ale te duże też lubię. Może źle się kojarzą ale bukiecik goździków strasznie bym chciała dostać :)[/c


Też lubię goździki.prawda ,że te drobne ,kosmate i subtelnie pastelowo różowe są urocze? No i słodko pachną,ogólnie wszystkie goździki są ładne ,nawet te dziko rosnące ,takie maleńkie ,malinowego koloru,ale jak się dokładnie przyjrzeć to przecudownie ubarwione.Wiwat goździki. ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2014r. o 15:06
~- napisał(a): Ja bardzo lubię goździki.. Uważam że są piękne, bardziej podobają mi się te drobniutkie ale te duże też lubię. Może źle się kojarzą ale bukiecik goździków strasznie bym chciała dostać :)


Masz!! :>
[img=1394287507_h8pxhj8.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
8 marca 2014r. o 17:02
Piękne! DZIĘKUJĘ :)))))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 marca 2014r. o 18:50
ja proszę frezje... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
8 marca 2014r. o 19:12
A ja dostałam słoik miodu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2014r. o 19:50
sloneczko010981 napisał(a): A ja dostałam słoik miodu :)


Yyyyy! Gdzie takie prezenty dają? :( :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.