Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomnik Wdzięczności dla Armii Radzieckiej
~ niezalogowany
10 marca 2014r. o 12:34
Proszę nie karmić rusofobicznego trola! Naostrzyć kosę i oddelegować pod rosyjską granicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~djprice niezalogowany
11 marca 2014r. o 17:57
Jestem przeciw! niech nowа Ukraina pokazują swoje prawdziwe oblicze!!!
djprice (ukraine)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Irene (Toronto.Canada) niezalogowany
12 marca 2014r. o 16:31
Hope this goes nowhere.This idea is strange.... It's a shame it did get serious consideration.The soldiers who battled and even died liberating Poland from Nazis deserve to be remembered and honored. Period.President Putin as a modern dictator is just a different story.... completely different..They should not be paired together!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Helmut .Ingolstath Bavaria. niezalogowany
12 marca 2014r. o 17:25
Ja,ja naturlisch.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2014r. o 19:22
~Irene (Toronto.Canada) napisał(a): Hope this goes nowhere.This idea is strange.... It's a shame it did get serious consideration.The soldiers who battled and even died liberating Poland from Nazis deserve to be remembered and honored. Period.President Putin as a modern dictator is just a different story.... completely different..They should not be paired together!!

Liberating?
I wish you that Russian "liberating" Canada. Then you will understand.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2014r. o 21:18
Wy tu kruszycie kopie o pomnik w Legnicy, a nasz pomnik Kutuzowa? Carski kat tłumiący polskie powstania narodowo wyzwoleńcze, na dodatek ma własną ulicę w naszym grodzie. Idąc tym tropem należałoby zająć się najpierw tym pomnikiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
12 marca 2014r. o 21:39
Pojawiam się i znikam i znikam .... a te dalej sapią. :| :D


Dopisane 12.03.2014r. o godz. 21:39:

Teraz patrzę i nie wierzę...kolega skorn zaspał...czy jak? :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2014r. o 21:58
~Helmut .Ingolstath Bavaria. napisał(a): Ja,ja naturlisch.


Jak ty tam tak pracujesz jak piszesz po niemiecku to na piwo nie zarobisz. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza