Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BOLESŁAWIECKA POTRAWA

~ niezalogowany
9 marca 2014r. o 20:07
~majętny Stef napisał(a): Kurczak w maku.
Sprzedają w McDonalds.
Do Maca na kurczaka.


Nigdy nie jadłem kurczaka w maku. Ciekawe zestawienie smaków. Chyba niezbyt smaczne :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kucharz amator niezalogowany
9 marca 2014r. o 20:47
piecenica to potrawa bałkańska
pierogi z takim farszem to nazywają się Legnickie
fajny pomysł z ciastem napoleona ale ja bym nazwał je ciastem Kutuzowa
może teraz wymyślimy przepis .
Co wy na to ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2014r. o 22:35
Nie jadłeś nigdy napoleonki? Nie trzeba jej wymyślać, bo istnieje od dawna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2014r. o 9:52
~ napisał(a): Nie jadłeś nigdy napoleonki? Nie trzeba jej wymyślać, bo istnieje od dawna.



nie załapałeś,,kucharz miał na myśli przepis nie na ciastko napoleonkę ,tylko ogólnie jakiś przepis na coś bolesławieckiego.Ja bym tam się mogła potrudzić i wymyślić coś fajnego ,bo kucharzyć lubię i pomysłów mi nie brak ,ale to nie konkurs i nagród nie będzie a ja za free nie robię ;) :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2014r. o 10:39
Jeżeli chodzi o ciasto to "ceramiczna" baba marmurkowa z jagodami :P Jeżeli zaś chodzi o potrawę to musi to byś jakaś "ceramiczna " zapiekanka typu Mussaka. Ważne żeby była zapiekana w bolesławieckiej ceramice
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolek niezalogowany
10 marca 2014r. o 10:42
bełt z golonką :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9346
Namaskar
10 marca 2014r. o 12:21
~ napisał(a): (...) ale a ja za free nie robię ;) :P

Hmm - opatentowanie całkiem nowego przepisu, kto wie ... może przynieść - i to całkiem niezłe-pieniążki :D

''najdłuższa noc ma na mecie zawsze świt''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2014r. o 13:06
Ciekawam od kogo te pieniążki? ;) No i kto wie ? Można też pieniążków nigdy nie zobaczyć choć przepis "wejdzie w życie" ,na dwoje babka wróżyła ,takie czasy :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego