Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wymiana baterii w tokenie BZWBK

569
#Demonides nieaktywny
10 marca 2014r. o 23:34
W związku z tym, że mój token zaczął wyświetlać komunikat informujący o słabej baterii zapytałem się o wymianę w I oddziale banku BZ. Usłyszałem, że tokena muszę zdać oraz, że nie są już wydawane inne w zamian. Przekazano mi również, że samodzielna próba wymiany baterii zakończy się rozkodowanim tokena.
To była dla mnie bardzo cenna informacja, gdyż sugerowała konieczność zastosowania obejścia i równoległego podłączenia 'zapasoowego' zasilania.
Do pomocy należy jednak sobie zorganizować druga osobę, choćby na moment wysunięcia starej i wysunięcia nowej baterii.
Za zasilanie zapasowe posłużył mi pilot od telewizora.

Na zakończenie oświadczam iż jest możliwa wymianacw tokenie BZ, jednak musimy zapewnić ciągłe zasilanie. Token działa i ma się dobrze.


Dopisane 10.03.2014r. o godz. 23:34:

Przepraszam za literówki. Są one wynikiem korzystania z tel. dotykowego.

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
11 marca 2014r. o 7:22
Tylko po co ? Przecież w miejsce tokena masz telefon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
11 marca 2014r. o 8:30
Dlatego, że nie chcę dokonywać autoryzacji telefonem lecz tokenem.
Token nie łączy się z internetem i nie jest narażony na jakieś push SMSy, etc.
Jak zgubię token to nikt w moim imieniu nie bedzie mógł go wykorzystać by autoryzować transakcję.

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2001
peti
11 marca 2014r. o 8:35
Niepotrzebne kombinacje - wymieniałem w swoim tokenie baterię w normalny sposób czyli wyjąłem zużytą i włożyłem nową. Token działa bez zarzutu.

Darek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2014r. o 8:43
A jaka bateria tam pasuje ?? Tak na przyszłość pytam, bo mi jeszcze działa ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
11 marca 2014r. o 18:07
peti napisał(a): Niepotrzebne kombinacje - wymieniałem w swoim tokenie baterię w normalny sposób czyli wyjąłem zużytą i włożyłem nową. Token działa bez zarzutu.

A mi w banku powiedzieli, że niektórzy klienci sami wymieniali baterie, a potem im token już nie działał.


Dopisane 11.03.2014r. o godz. 18:07:

peti napisał(a): Niepotrzebne kombinacje - wymieniałem w swoim tokenie baterię w normalny sposób czyli wyjąłem zużytą i włożyłem nową. Token działa bez zarzutu.

A mi w banku powiedzieli, że niektórzy klienci sami wymieniali baterie, a potem im token już nie działał.

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Helena niezalogowany
7 maja 2014r. o 5:02
Mam pytanie ,ponieważ mam podobną sytuację mój token niedługo "odmówi mi posłuszeństwa"jak to fizycznie zrobić z tym pilotem?
kiedyś zegarmistrz wymienił mi baterię i token padł.
acha jaka bateria?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2014r. o 16:21
Kilka lat temu,próbowałem sam wymienić baterię i token padł.Wymieniłem na nowy w BZWBK,po przejściach.:) Odradzam samodzielne dłubanie przy urządzeniu. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.