Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

METAMORFOZY i ciuchy z MARPOL-u

~Oburzona żona niezalogowany
17 marca 2014r. o 11:21
Właśnie się dowiedziałam, że odzież, którą panie ubierają, przymierzają oraz w których mają kilkugodzinne (zapewne) sesje nie są później własnością osób biorących udział w metamorfozach?!
Podczas oglądania widziałam metki na ubraniach i torebkach, ale do głowy mi nawet nie przyszło, że to ubrania z powrotem trafiają na półki sklepu Marpol.
Toż przesada, a ja tam już na pewno nie będę kupować, ponieważ odzież używaną kupię taniej - w lumpeksie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11645
#enamarzena nieaktywny
17 marca 2014r. o 14:49
co do metamorfoz z naszej azart sat, to niestety ale większość osób oglądających podziela moje zdanie - te nasze pseudo stylistki same potrzebują metamorfozy, czasami mam wrażenie, że program był kręcony jakieś 10 lat temu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jestem na nie niezalogowany
17 marca 2014r. o 14:54
W ogole te metamorfozy to jest jakaś pomyłka, odzież często jest niegustownie dobrana,przede wszystkim nie dostosowana do sylwetki tylko na zasadzie co mnie się podoba to będzie, kicz, a na temat tego, że ciuchy są "wypożyczane" to się nawet nie wypowiadam, nie chciałabym kupić czegoś co było noszone przez kilka godzin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10457
#obcyy nieaktywny
17 marca 2014r. o 14:54
no tak a ta p. wiola to jeszcze z PRL-u.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2014r. o 15:23
Program Metamorfozy nie jest dobrym programem, metamorfozy często nie trafione dla uczestniczek, przejawia się brak gustu, smaku i ogólnego wizerunku osoby. Ubrania sa tandetne, żle odszyte i z kiepskich materiałów. Ciekawe czy te pancie, które reklamują te ciuchy do tego programu kupuja je dla siebie? tak zachwycaja się obuwiem, ciekawym wzornictwem kolecji odziezowych, dodatkami,śmieszne to jest. Makijaże też są nie trafione, mlode dziewczyny po metamorfozie wyglądają jak kobiety 30 letnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
17 marca 2014r. o 16:08
uwielbiam ten program! dostarcza on tyle ubawy co nie jeden kabaret. Co wiecej moja gratka sy wypowiedzi jednej ze stylistek...kunszt nad kunsztami!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2014r. o 16:50
ja lubie ten program
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5763
#partycyp nieaktywny
17 marca 2014r. o 16:52
jak zwał tak zwał ale zasada jedna z wielu jest taka do bucików z odkrytym palcem nie zakłada się rajstop ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza