Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nakręć się i pomóż chorym dzieciom :)

~marzenaa1304 niezalogowany
18 marca 2014r. o 10:36
Witam :)
razem ze stowarzyszeniem " Otworz serce" w Legnicy dla dzieci z zespołem downa szukam osób które chciałyby pomóc Nam w zbiórce nakrętek :)
Szukam miejsc w których moglibyśmy powiesić plakat z Naszym wydarzeniem :)
sklepy, salony kosmetyczne, szkoły, firmy :)
jeżeli ktoś jest chętny Nam pomóc proszę o napisanie na adres :
[email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maria niezalogowany
18 marca 2014r. o 18:55
Obym sie mylila, ale mam wrazenie , ze w B_cu zaprzestano zbiorki nakretek. M am 3 worki i nie wiem co nimi zrobic.Szukajcie punktow odbioru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kinga niezalogowany
18 marca 2014r. o 18:56
Witam mozecie powiesic plakat u mnie w sklepie na manhatanie nr tel 792789181 Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kinga niezalogowany
18 marca 2014r. o 18:56
Witam mozecie powiesic plakat u mnie w sklepie na manhatanie nr tel 792789181 Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MARZENA niezalogowany
18 marca 2014r. o 20:07
Pani Kingo dziękujemy :) do końca tygodnia odezwę się do Pani :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7055
#skipper nieaktywny
18 marca 2014r. o 20:20
Nakrętki zbierają w WTZ (Warsztaty Terapii Zajęciowej) w Bolesławcu przy ulicy Grunwaldzkiej 7 (przed Provitą - dawne pogotowie) więc tam można zanieść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MARZENA niezalogowany
18 marca 2014r. o 20:25
można również zanieść do biblioteki pedagogicznej w bolesławcu na ulicy tyrankiewiczów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5269
#marzenaa1989 nieaktywny
20 marca 2014r. o 10:25
ktoś chcę się jeszcze z Nami nakręcić ?? :)[img=1395307545_3xka7k2.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.