Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wojna blisko?
~ADA niezalogowany
19 marca 2014r. o 6:56
Ja bardziej bym się bał Ukrainy niż Rosji.Jestem z Bieszczadów i wiem co nieco.Na Majdanie flagi banderowskie widoczne były aż zanadto,a pomniki Bandery stoją na każdym kroku.Ukraina do dziś nie rozliczyła się z przeszłości a jest z czego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
19 marca 2014r. o 7:41
Kraina grzybów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
19 marca 2014r. o 9:43
Gdyby na Ukrainie banderowcy doszli do władzy, to Polska będzie miała przechlapane. Putin mógłby powiedzieć tak: "Weźcie sobie wschodnie zienie Polski, jak będą się stawiać, to ja wam pomogę!!"
Co na to Zachód? Sięgnie po największą broń - wyrazi głębokie zaniepokojenie...
Nasz rząd wtedy już dawno będzie siedział w UK lub USA.

Weźcie to pod uwagę, że stan obecny polskiej armii jest gorszy niż przed wrześniem 1939r.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
19 marca 2014r. o 9:50
~ADA napisał(a): Ja bardziej bym się bał Ukrainy niż Rosji.Jestem z Bieszczadów i wiem co nieco.Na Majdanie flagi banderowskie widoczne były aż zanadto,a pomniki Bandery stoją na każdym kroku.Ukraina do dziś nie rozliczyła się z przeszłości a jest z czego.



ZApomniałeś o napaści na Polskę w 39 roku i aneksji ziem polskich przez Sowietów czy obronie mieszkających tam mieszkańców, potem Sybir, Smoleńsk, i inne miejsca kaźni Polaków?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
21 marca 2014r. o 9:04
~Bolecnauta do majętnego Stefa napisał(a): Śmieszny jesteś tak obrany burak.


Śmieszny jest temat i użyta pisownia do jego określenia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ pewniak niezalogowany
21 marca 2014r. o 9:13
wysportowane he eh dziewczyny i chłopcy z gimnazjum w NSR nas na 100 % obronią ! Śpię spokojnie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
21 marca 2014r. o 10:39
Nightmare napisał(a): Gdyby na Ukrainie banderowcy doszli do władzy, to Polska będzie miała przechlapane. Putin mógłby powiedzieć tak: "Weźcie sobie wschodnie zienie Polski, jak będą się stawiać, to ja wam pomogę!!"
Co na to Zachód? Sięgnie po największą broń - wyrazi głębokie zaniepokojenie...
Nasz rząd wtedy już dawno będzie siedział w UK lub USA.

Weźcie to pod uwagę, że stan obecny polskiej armii jest gorszy niż przed wrześniem 1939r.


tutaj się zgadzam napewno nie ucierpią rządzący u góry,tylko Ci co mają zawsze najmniej do powiedzenia!!!
A armia,to tak jakby jej nie bylo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agent KGB niezalogowany
21 marca 2014r. o 10:54
~Bolecnauta napisał(a): ZApomniałeś o napaści na Polskę w 39 roku i aneksji ziem polskich przez Sowietów czy obronie mieszkających tam mieszkańców, potem Sybir, Smoleńsk, i inne miejsca kaźni Polaków?


Nikt o tym nie zapomniał tylko czasy się zmieniły. Kiedyś terytoria były w cenie bo to było dobre dla obronności.
Dzisiaj mamy myśliwce, bombowce, rakiety, rakiety jądrowe, łodzie atomowe.
Po co komu 500 kilometrów ziemii, na dodatek z wiecznymi buntownikami, ni myślącymi samodzielnie tylko wykonawcami poleceń z zachodu i długami?
Kaliningrad spokojnie wystarczy dla wojskowości Rosji, Drugie to nacisk ekonomiczny.
Polecam poczytać jakiś artykuł o "oku Moskwy" czyli radarze który widzi ruchy wojsk w naszym kraju i satelitach.

Takie gdybanie było dobre w czasie pepeszy i szabelki, dzisiaj już niekoniecznie.
Nikomu Polska nie jest potrzebna terytorialnie. Bardziej jako poligon do wojny ale ta wojna musi być z dobrym przeciwnikiem a nie jako sama sobie o poligon.
JAk będzie wojna w Polsce to tylko zachodnie NATO kontra Rosja. Polska nikomu nie jest potrzebna.
A że jakiś tam deputowany Rosyjski bredzi to nic nowego. Bredzących polityków mamy też u siebie - np. taki Macierewicz czy Niesioł. A ci nie są ustami narodu tylko błaznami.
Niestety propaganda ma to do siebie że głosy błaznów są wyolbrzymiane dla jakiś tam korzyści lub niekorzyści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.