Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

nie tankujmy na lukoil

1799
#koehl nieaktywny
20 marca 2014r. o 8:00
Ruscy jak będą chcieli to i tak do nas wejdą bez żadnego ale i nikt im nic nie zrobi,bo oni przynajmniej coś robią,a nie tak jak inne Państwa dużo gadają mało robią!!!


Dopisane 20.03.2014r. o godz. 08:00:

Ruscy jak będą chcieli to i tak do nas wejdą bez żadnego ale i nikt im nic nie zrobi,bo oni przynajmniej coś robią,a nie tak jak inne Państwa dużo gadają mało robią!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Polak niezalogowany
20 marca 2014r. o 8:05
OJ BIEDACY BIDACY DALCZEGO BIADOLICIE ? KTO WAS TRZYMA W TYM CHORYM POLSKIM BAGNIE? TRZEBA ZOSTAWIC TEN CYRK I WYJECHAC ! MAM 51 LAT ! OD2 JESTEM W NIEMCZECH MAM PRACE ZYJE NA GODNYM POZIOMIE I TYLKO ZALUJE ZE NIE WYJECHALEM 10 LAT WCZESNIE ,WIEC ZBIERAJCIE SIE I W DROGE ! I NIECH NIKT NIE PIEPRZY ZE PRACY NA ZACHODZIE NIE ZNAJDZIE !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
20 marca 2014r. o 8:56
Jak nie tankować to na tesco zalałem pare razy diesla smok w zbiorniku zapchany dolewają dużo bio-sro że szkoda gadać i zawsze mówiłem że tanie mięso psy jedzą an Lukoil paliwo jest ok. :D :D :D .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 marca 2014r. o 19:12
Zróbmy referendum i przyłączmy Dolny Śląsk do Niemiec. Będzie się nam żyło lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
20 marca 2014r. o 19:17
Ja będę nadal tankował na stacjach LUKOIL z kilku powodów:

1) W miarę dobry gaz (trochę lepszy, ale dużo droższy ma BP)
2) Można samemu tankować (na BP można dostać OPR ;] )
3) Można dobić butlę skuteczniej niż na pozostałych stacjach (większy przebieg)
4) Mają tani gaz
5) Miła obsługa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 marca 2014r. o 19:25
MX napisał(a): Ja będę nadal tankował na stacjach LUKOIL z kilku powodów:

1) W miarę dobry gaz (trochę lepszy, ale dużo droższy ma BP)
2) Można samemu tankować (na BP można dostać OPR ;] )
3) Można dobić butlę skuteczniej niż na pozostałych stacjach (większy przebieg)
4) Mają tani gaz
5) Miła obsługa

no i wspieram Putina ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
20 marca 2014r. o 19:42
Tytuł forum .... ;( :>
Czyżbyście chcieli się licytować , kto dowcipniejszy ?? W innej kategorii nie można tego rozpatrywać :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1076
#roberttre nieaktywny
20 marca 2014r. o 19:44
MX napisał(a): Ja będę nadal tankował na stacjach LUKOIL z kilku powodów:

1) W miarę dobry gaz (trochę lepszy, ale dużo droższy ma BP)
2) Można samemu tankować (na BP można dostać OPR ;] )
3) Można dobić butlę skuteczniej niż na pozostałych stacjach (większy przebieg)
4) Mają tani gaz
5) Miła obsługa



z miłą obsługą to przesada

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza