Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bieganie z odchudzaniem:)

~ONAAAA niezalogowany
20 marca 2014r. o 14:53
Witam wszystkich bardzo gorąco :)
Więc mój problem jest taki, że bardzo chce zacząć biegać, ale kurczę nie mam bratniej duży (równie pierd.... jak Ja), szukam to osób, które chcę się ze mną odchudzać i biegać wieczorami (tylko bez wykrętów) :) moje koleżanki są małymi leniwcami a wiadomo, ze we dwoje raźniej. Więc podaję GG jeśli ktoś chce ze mna biegać zapraszam :)
Oczywiście bez względu na wiek, chociaż jak to będą mamuśki to nawet lepiej, zawsze będzie jakiś wspólny temat :)
Ja mam 25 lat! :)
Podaje GG 49831959
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Winder niezalogowany
20 marca 2014r. o 19:14
ja mogę z Tobą biegać jeśli chcesz z facetem biegać bo też biegam żeby schudnąć ale nie mam gg proszę o inny kontakt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~$ niezalogowany
20 marca 2014r. o 22:05
Ja chętnie bym z Tobą pobiegała ale niestety nie jestem z bolca a Ty pewnie tak :/ też chciałabym zacząć biegać ale tak jak Ty nie mam z kim .... Pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak niezalogowany
20 marca 2014r. o 22:29
Przyjdźcie na 9,30 w tę sobotę na stadion. Początek biegania, porady z cyklu biegam bo lubię. Pierwszy raz w bolcu. Ja jeszcze nie byłem na czymś takim. Z ciekawości idę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
21 marca 2014r. o 7:20
Mi pomogła ta strona - sensownie wytłumaczone, rozpisane i w ogóle. A biegam sama (bo daleko od domu i towarzystwa biegowego brak, a zresztą tutaj to oni i tak zazwyczaj biegają solo :() i początki był trudne, bo lenistwo nieraz chciało brać górę, ale się przemogłam i bardzo mi z tym dobrze ;)

Oto stronka:
http://www.bieganie.pl/?show=1&cat=13&id=1791

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 marca 2014r. o 8:30
Wpadnij wieczorem na stadion, trochę ludzi biega, zawsze możesz zagadać i się przyłączyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ONAAAA niezalogowany
21 marca 2014r. o 10:46
No właśnie ja u Siebie chcę zmienić nastawienie do biegania :) Jak ja bym chciała tak jak mi się nie chcę :) Lenistwo jest straszne!!! Ale kurczę czas to zmienić, chcę zrobić coś dla siebie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 marca 2014r. o 13:18
No siedząc przed kompem tego nie zmienisz, ubierz się w dres i na bieżnie marsz :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.