Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

dojazd do Bolesławca na nocną zmiane z Trzebienia

~ niezalogowany
22 marca 2014r. o 13:10
Aż ciężko się czyta posty na forum. Nocnom zmianę? Czy tak ciężko włączyć myślenie? Nawet komputer podkreśla błędy, to i tak większość pisze jak chce. To świadczy o Was, o Waszym nieuctwie. Co to jest dysortografia? To lenistwo zwyczajne, tylko teraz poparte papierkiem i zezwoleniem na stawianie byków. :P :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12031
#benasi nieaktywny
22 marca 2014r. o 18:50
~ napisał(a): Aż ciężko się czyta posty na forum. Nocnom zmianę? Czy tak ciężko włączyć myślenie? Nawet komputer podkreśla błędy, to i tak większość pisze jak chce. To świadczy o Was, o Waszym nieuctwie. Co to jest dysortografia? To lenistwo zwyczajne, tylko teraz poparte papierkiem i zezwoleniem na stawianie byków. :P :>

Faktycznie błąd ale zdarza się i najlepszym. Wystarczy ze w jednym słowie się pomylisz a zrównają cię z błotem. No ale dobra sztuka polega na tym żeby się nie pomylić w żadnym. Ale jak mam to poprawić ? no chyba ze admin ma takie możliwości bo ja chyba nie mogę.. Trzeba zamienić z nocnom na nocną , co na to admin ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
22 marca 2014r. o 20:13
Pod każdą wypowiedzią jest link "Zgłoś do moderacji".
Kliknij go i napisz o co chodzi. To wszystko. Mod to poprawi.

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2014r. o 20:14
Tu na forum o wszystkim tylko nie na temat,Autobusy przelotowe też się zatrzymują .Tylko czy godziny pasują?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12031
#benasi nieaktywny
22 marca 2014r. o 20:38
Demonides napisał(a): Pod każdą wypowiedzią jest link "Zgłoś do moderacji".
Kliknij go i napisz o co chodzi. To wszystko. Mod to poprawi.

Zrobione , moze zaraz admin zadziała :)


Dopisane 22.03.2014r. o godz. 20:38:

~ napisał(a): Tu na forum o wszystkim tylko nie na temat,Autobusy przelotowe też się zatrzymują .Tylko czy godziny pasują?

Jakie autobusy ? na rozkładzie jazdy nie ma żadnych autobusów.
Ostatni bus jest o 18:50 czyli nie bardzo pasuje bo 3 godziny trzeba czekać do 22 godziny żeby rozpocząć prace.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
22 marca 2014r. o 22:44
poprawione

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12031
#benasi nieaktywny
24 marca 2014r. o 10:32
bylu napisał(a): poprawione

dzięki wielkie admin. :)



Dopisane 24.03.2014r. o godz. 10:32:

czyli nikt nic nie wie ? :) bez samochodu przerąbane , chyba będę musiał się zwolnić i poszukać innej pracy. Miałem wcześniej dojazdy z kolegą ale on zmienił miejsce zamieszkania. Myślałem ze są jakieś dojazdy ale widać ze się myliłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
24 marca 2014r. o 10:42
Zawsze możesz takie zapytanie rozwiesić na karteczkach np. w okolicach przystanku ,czy sklepu -nie wszyscy czytają BolecInfo ;)

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza