Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

jak zaprogamowac router z siecią

2497
#toudi140 nieaktywny
23 marca 2014r. o 18:33
router tplink tl -wr543g sieć maxnet , i za chiny ludowe nie chcą działać razem , działaly wspólnie aż pięknego rana przetały ,co zrobić aby dalej działały ?

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2014r. o 20:00
Najłatwiej poszukać instrukcję obsługi. Ale zrobię to za Ciebie, bo pewnie zmęczony jestes po weekendzie.

http://www.atel.com.pl/doc/05985i_v_1_2_www.pdf

Można też poszukać podobnych problemów u innych internautów

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1913028.html

Ostatni link dotyczy wr340g, ale Twój pewnie konfiguruje się podobnie

http://www.cmtsinfo.net/index.php?howto=wr340g

Google nie boli, a całość zajęła mi 3 min. Tak trudno?! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2014r. o 20:05
Czy wszystkie podane przez Ciebie linki dotyczą konfiguracji routera w sieci maxnet?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10895
#bitek.pl nieaktywny
23 marca 2014r. o 20:07
toudi140 napisał(a): (...)co zrobić aby dalej działały ?


Zapytać w Maxnecie ewentualnie opłacić rachunek...

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2014r. o 20:11
Maxnet, to jakaś kosmiczna technologia? Różni się od tepsy, azartsatu, czy innych dostawców? Nie wiem, bo nie mam tego. Ale chyba konfigurujesz i po sprawie. Nie umiesz, to skontaktuj się z dostawcą usługi :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2014r. o 20:14
~ napisał(a): Maxnet, to jakaś kosmiczna technologia? Różni się od tepsy, azartsatu, czy innych dostawców? Nie wiem, bo nie mam tego. Ale chyba konfigurujesz i po sprawie. Nie umiesz, to skontaktuj się z dostawcą usługi :P :D


Masz tu jeszcze ze strony maxnet'u, bo widzę, że umiesz tylko pisać na forum, a nie umiesz szukać

http://www.maxnet.com.pl/pdf/instrukcja_konfiguracji_routera_linksys_wrt54gc.pdf

2. Posiadam ROUTER i Internet nie działa

- zrestartować urządzenie (wyjąć wtyczkę zasilającą od routera, odczekać 5 minut, a następnie z powrotem podłączyć zasilanie),

- upewnić się czy kable są prawidłowo podpięte w poszczególne porty (główny kabel od internetu MUSI się znajdować w porcie Internet lub WAN, reszta kabli od komputerów w pozostałych slotach),

- w przypadku zakupu nowego routera'a prosimy o kontakt z Operatorem, w celu aktywacji Internetu.

- polecamy ustawienie adresacji wewnętrznej państwa Routera na 10.10.10.1 i o poprawnym sklonowaniu adresu poprzednio używanej karty sieciowej.

Jeżeli powyższe czynności nie dadzą pożądanych rezultatów należy skontaktować sie z Operatorem pod numerem 501 579 666. Awarie prosimy zgłaszać w godzinach od 08:00 do 22:00, a po godzinie 22.00 smsem podąc swoje imię i nazwisko, adres oraz opis usterki. Na SMS odpowiadamy następnego dnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egerszege niezalogowany
23 marca 2014r. o 20:22
takich wlasnie yntelygentow ksztalci szkola tuska....banda ...i

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2014r. o 20:44
Dzisiejsze gimbusy nie potrafią nawet podetrzeć tyłka bez pomocy. To nie tylko gimbusów dotyczy, ale roczniki po '95. Oczywiście nie generalizujmy, ale mogę śmiało powiedzieć, że leniuchów jest 80% :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza