Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

wypadek w szkole podstawowej w Osiecznicy

~rodzic niezalogowany
25 marca 2014r. o 14:25
dziecko nieszczęśliwie upadło na korytarzu rozcinając twarz -gdzie był nauczyciel pilnujący porządku.........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2014r. o 14:34
Oj rodzic ,rodzic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
25 marca 2014r. o 14:37
Szło po korytarzu i upadło, czy jak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2014r. o 14:38
~rodzic napisał(a): dziecko nieszczęśliwie upadło na korytarzu rozcinając twarz -gdzie był nauczyciel pilnujący porządku.........

To co nauczyciel się musi znajdować w stu miejscach jednocześnie? Może był na poczatku korytarza a dzieciak na końcu,poza tym niech dzieciaki nie ganiają jak głupie to mordy nie obedrą ,co ten nauczyciel na smyczach ma ich trzymać przy sobie? Najlepiej na nauczyciela zgonić winę,jak w domu łeb rozbija to też sobie winę przypisujesz?

Zmoderowano 25.03.2014 godz.15:15 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
25 marca 2014r. o 14:45
mocno ma rozciętą buzię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2014r. o 14:51
~ja napisał(a): mocno ma rozciętą buzię

A Ty skąd wiesz ,że to tak oznajmiasz .?

Zmoderowano 25.03.2014 godz.15:15 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nauczyciel niezalogowany
25 marca 2014r. o 15:13
jestem nauczycielem i z doświadczenia wiem że choćbym nie wiem jak pilnowała dzieci to i tak może coś się stać. Żeby nic się nie stało to musiałabym posadzić je na krzesłach i pilnować żeby się nie ruszały (a i tak mogłoby jakieś dziecko spaść).
Nienawidzę takich rodziców co oskarżają nauczycieli. Ciekawa jestem czy będąc z nimi dziecko nigdy sobie nic nie zrobiło (a nauczyciel ma 20 dzieci pod swoją opieką). To jest tylko dziecko i niestety mając tyle energii zdarza się, że robi sobie bądź innym dzieciom krzywdę.
A najbardziej marudzą rodzice których dzieci są niegrzeczne i źle wychowane- niech rodzice pracują nad dzieckiem w domu i je wychowują a nie wszystkimi obowiązkami obarczają szkołę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
25 marca 2014r. o 15:20
Też mam bardzo ruchliwe dziecko i często chodzi z siniakami i skaleczeniami bo nie usiedzi w miejscu ani minuty więc wiem że takiego nikt nie jest w stanie upilnować. Na drugi raz będzie trochę ostrożniejsze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza