Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ranna matka i dziecko
~Marta niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 21:36
Bardzo współczuje Rodzinie tej Pani i Dziecka. To straszne, niech Pan Bóg ma Ich w swojej opiece, pozwoli Małemu Skarbkowi szybko wyzdrowieć, a Mamie odzyskać równowagę. Nikt z forum nie powinien poddawać ocenie czynu tej kobiety, od tego są odpowiednie instytucje. Z resztą teraz najważniejsze jest, aby Maleństwo i Jego Mama powrócili do zdrowia. Będę się o to modliła i z całego serca proszę o modlitwę w w/w intencji wszystkich forumowiczów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewka niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 21:56
chyba sobie zartujecie!! malo dziecka nie wykonczyla a wy jej wspolczujecie!! to tak jakbyscie bronili kaski w ktora zabila madzie.. co z wami ludzie miala problemy rozumiem ale zeby miec odwage wbi noz swojemu dziecku!!! dla mnie nic takiej osoby nigdy nie usprawiedliwi. Chciala to mogla sie zabic ale po co dziecko atakowac. Mam nadzieje ze juz nigdy nie dostanie pod opieke syn na wychowanie!!!! Co dziecko teraz musi przezywac bac sie wlasnej matki ktora chciala je zabic.. szok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lelek niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 21:56
Proszę zamknąć temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ali niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 21:59
Ewka daj spokoj teraz rodzinka sie tu zacznie wypowiadac jaka on biedna .. bedzie teraz uciszanie sprawy i zamiatanie pod dywan. Jedna wielka patologia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KOKOS niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 23:02
~ali napisał(a): Ewka daj spokoj teraz rodzinka sie tu zacznie wypowiadac jaka on biedna .. bedzie teraz uciszanie sprawy i zamiatanie pod dywan. Jedna wielka patologia
PATOLOGICZNY TO TY MASZ ŁEB !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ali niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 23:04
o juz sie rodzinka odzywa . A jak bys to nazwal? moze mi powiesz matka dzga nozem wlasnego 2letniego syna? to jest dla ciebie normalne!! jakby to nie byla dla ciebie bliska osoba wieszal bys psy na takiej kobiecie!! tyle temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 23:16
~ napisał(a): Zamknijcie ten temat. To przykre dla rodziny. Błagam nie róbcie tego reszcie bliskich im osobom. Pan Bóg nad nimi czuwa.


Właśnie o tym pisałam dwa posty wyżej. To na tym polega Wasza "etyka" dziennikarska Panie Emem? Dlaczego temat nie jest zamknięty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KOKOS niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 23:22
~ali napisał(a): o juz sie rodzinka odzywa . A jak bys to nazwal? moze mi powiesz matka dzga nozem wlasnego 2letniego syna? to jest dla ciebie normalne!! jakby to nie byla dla ciebie bliska osoba wieszal bys psy na takiej kobiecie!! tyle temacie
NAZWAŁ BYM TO TAK ? MASZ DOBRZE ROZWINIĘTY ZANIK PRZYSADKI HALUCYNOGENNEJ :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza