Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ranna matka i dziecko
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 23:27
~ali napisał(a): o juz sie rodzinka odzywa . A jak bys to nazwal? moze mi powiesz matka dzga nozem wlasnego 2letniego syna? to jest dla ciebie normalne!! jakby to nie byla dla ciebie bliska osoba wieszal bys psy na takiej kobiecie!! tyle temacie[/c



Tyle w temacie a nie "tyle temacie",naucz się pisać. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiolizna niezalogowany
3 kwietnia 2014r. o 7:06
No ja bym tego tematu nie zamykała. Każdy ma prawo się wypowiedzieć. O takich rzeczach trzeba rozmawiać. Ale nie tylko rozmawiać, bo na takie rzeczy należy reagować odpowiednio.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
3 kwietnia 2014r. o 7:07
~ali napisał(a): ... to jest dla ciebie normalne!!

Dla nikogo nie jest to normalne. Chodzi o "nakręcanie" negatywnych emocji, które nikomu i niczemu nie służą. Tam była przemoc i tu jest przemoc, tyle, że słowna. Moderator :) powinien wiedzieć, w jakim momencie zamknąć temat.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AaaAa niezalogowany
3 kwietnia 2014r. o 9:53
~ali napisał(a): o juz sie rodzinka odzywa . A jak bys to nazwal? moze mi powiesz matka dzga nozem wlasnego 2letniego syna? to jest dla ciebie normalne!! jakby to nie byla dla ciebie bliska osoba wieszal bys psy na takiej kobiecie!! tyle temacie



Jak możesz byc taki/a pewny swojego osądu. Jeszcze nie wiadomo co się stało a ty juz od razu wyrokujesz. Wg mnie to cecha ludzi, którzy nie umieją myśleć i działają instynktownie.

WSPÓŁCZUJĘ MALUSZKOWI I RODZINIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
3 kwietnia 2014r. o 10:25
Niestety nic jej nie tłumaczy , zrobiła krzywdę własnemu dziecku które niczemu nie jest winne, strasznie współczuje maluszkowi i trzymam kciuki żeby z tego wyszedł.Biedne dziecko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2014r. o 10:44
~mama napisał(a): Niestety nic jej nie tłumaczy , zrobiła krzywdę własnemu dziecku które niczemu nie jest winne, strasznie współczuje maluszkowi i trzymam kciuki żeby z tego wyszedł.Biedne dziecko


prawo w naszym panstwie dalo zielone swiatlo dla osob ktore znecaja sie nad dziecmi dostaja tyle co za znecanie sie nad zwierzetami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2014r. o 10:54
~mama napisał(a): Niestety nic jej nie tłumaczy , zrobiła krzywdę własnemu dziecku które niczemu nie jest winne, strasznie współczuje maluszkowi i trzymam kciuki żeby z tego wyszedł.Biedne dziecko




Przestańcie proszę z tym "dzieckiem ,które jest niewinne" ,a co ,gdyby było winne to sytuacja była by lepsza.poza tym po co tak ciągle i do znudzenia podkreślać tę niewinność? Wiadomo ,ze dzieci z reguły nie popełniają przestępstw ani krzywd nie wyrzadzają nikomu ,no,chyba ,ze te już mocno wyrośnięte ,dlatego trochę mnie drazni to podkreślanie "zrobiła krzywdę niewinnemu dziecku,chciała zabić niewinne dziecko" itd.Popełniła czyn karalny,poraniła dziecko ,to jest niedopuszczalne,wystarczy,dlaczego to zrobiła ,ona jedna wie,nie nam osadzać,oby ten chłopczyk wyzdrowiał i zapomniał tego strasznego zdarzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2014r. o 12:50
http://www.fakt.pl/pociela-dziecko-bo-zostawil-ja-konkubent,artykuly,453322,1.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza