Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rusza odbudowa zbiornika retencyjnego
~boleslawianka niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 13:40
Dobrze ,ze powstanie ten zbiornik retencyjny ,nie będziemy musieli chodzic i caly rok spac w gumowych butach.Krew człowieka zalewa a nie woda na co marnuje się srodki dofinansujace inwestycjr w tym miescie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 15:49
~ napisał(a):
~smartmove napisał(a): przeca ktoś tam pracować będzie musiał, nieprawdaż?


Szczególnie w zimie.
Będzie bardzo dużo miejsc pracy ,bo zbiornik będzie kopany recnie.Wystarczy zglosic się pod Ratusz z lopata i przedstawić swoje wymagania odnośnie angażu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 16:02
~absolwent napisał(a): Miejsca pracy, a nie baseny panie Romanie!

Prezydent miasta nie jest od tworzenia miejsc pracy (no chyba że w podległym mu urzędzie miasta). Od tego są przedsiębiorcy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kupiec niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 17:05
Przedsiębiorcy to dostają po d... od obecnej władzy w mieście. Podatki od nieruchomości maksymalne. Jak mam tworzyć miejsca pracy? 2 m-ce trmu musiałem zwolnić pracownicę. Nie dość że panstwo nas bije to jeszcze lokalni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 18:27
Retencyjny ,nie przypominam sobie ,aby B-C został zalany od basenów widmo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 18:30
~Kupiec napisał(a): Przedsiębiorcy to dostają po d... od obecnej władzy w mieście. Podatki od nieruchomości maksymalne. Jak mam tworzyć miejsca pracy? 2 m-ce trmu musiałem zwolnić pracownicę. Nie dość że panstwo nas bije to jeszcze lokalni.


Widocznie z ciebie taki przedsiębiorca jak z koziej du.py trąba.
Ucz się od innych jak prowadzić interes.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 18:33
Aby prowadzić interes trzeba mieć wejścia i smykałkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 18:35
~klient napisał(a):
~Kupiec napisał(a): Przedsiębiorcy to dostają po d... od obecnej władzy w mieście. Podatki od nieruchomości maksymalne. Jak mam tworzyć miejsca pracy? 2 m-ce trmu musiałem zwolnić pracownicę. Nie dość że panstwo nas bije to jeszcze lokalni.


Widocznie z ciebie taki przedsiębiorca jak z koziej du.py trąba.
Ucz się od innych jak prowadzić interes.
CZYLI JAK LEPIEJ KRAŚĆ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza