Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Progi zwalniające na Mickiewicza

~Diana niezalogowany
8 czerwca 2014r. o 16:19
jestem jak najbardziej za "mieszkańcem"... jeżdżą dość szybko przez co jest hałas...czasami okien nie można mieć otwartych bo często wybudza mi się dziecko przez ten hałas... Osoby które tu nie mieszkają nie doświadczają tego nie powinny się wypowiadać w tym temacie ani cwaniaczkować....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
9 czerwca 2014r. o 22:18
~ napisał(a):
dawaj nagranie wideo, popatrzymy wszyscy ;)Zmoderowano 08.06.2014 godz.13:13 - powód: topposting (moderator)

wystarczy usiąść na weekend i popatrzeć ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
9 czerwca 2014r. o 22:20
~Diana napisał(a): jestem jak najbardziej za "mieszkańcem"... jeżdżą dość szybko przez co jest hałas...czasami okien nie można mieć otwartych bo często wybudza mi się dziecko przez ten hałas... Osoby które tu nie mieszkają nie doświadczają tego nie powinny się wypowiadać w tym temacie ani cwaniaczkować....

W końcu ... dzięki za poparcie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bieda niezalogowany
9 czerwca 2014r. o 22:46
prawda jest taka że my Polacy na drodze zachowujemy się jak idioci i nie umiemy jeździć. to że nas tyle ginie na drogach to nie wina złych dróg tylko naszej głupoty. a dla mnie to może stać milion fotoradarów przy drogach bo jade przepisowo i mam je w nosie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza