Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oddam szczeniaki kundelki

6894
#omo nieaktywny
3 kwietnia 2014r. o 19:00
Proponuję zostawić sobie te sześć uroczych piesków. A co.
6-tyg. szczenię wciąż pije mleko matki-proponuję się douczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11306
#czeczen nieaktywny
4 kwietnia 2014r. o 10:00
proponuję abyś się już zamknął filozofie od 7-dmiu boleści, są ludzie których nie stać na wydatek 300 zł na sterylizacje, zdarzyło się są pieski - ktoś chce je oddać w dobre ręce co w tym złego? można było je zakopać potopić spalić w piecu itp itd. byłbyś zadowolony panie omo?? nie mam słów na twój stan umysłu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12071
#jmg nieaktywny
4 kwietnia 2014r. o 16:24
omo napisał(a): Proponuję zostawić sobie te sześć uroczych piesków. A co.
6-tyg. szczenię wciąż pije mleko matki-proponuję się douczyć.

Matka przestała je karmić po 5 tygodniach.Idąc za twoją wiedzą psi ekspercie powinny z głodu paść.Zostały jeszcze 2 suczki i jeden piesek.Zapraszam :)


Dopisane 04.04.2014r. o godz. 16:24:

Zostały już tylko 2 suczki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6894
#omo nieaktywny
4 kwietnia 2014r. o 17:17
Szkoda, ze przestała tak szybko karmić.
Wystarczyło w ogłoszeniu napisać, ze matka przestała karmić-psudohodowle właśnie w taki sposób jak przedstawiłeś/łaś ty ogłaszają szczeniaki.
Jeśli nie stać na sterylizacje, to trzeba pilnować. Są również tabletki. Bo co - co pół roku 5-6 szczeniaków "do oddania"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6840
#aniolka12 nieaktywny
4 kwietnia 2014r. o 22:36
omo napisał(a): Szkoda, ze przestała tak szybko karmić.
Wystarczyło w ogłoszeniu napisać, ze matka przestała karmić-psudohodowle właśnie w taki sposób jak przedstawiłeś/łaś ty ogłaszają szczeniaki.
Jeśli nie stać na sterylizacje, to trzeba pilnować. Są również tabletki. Bo co - co pół roku 5-6 szczeniaków "do oddania"?

Jestes takim znawcą i nie wiesz, że chociaz raz trzeba dopuścic sukę? Mi zdechła przez własnie takie "pilnowanie" i wiem jak to jest. Wiec się proszę nie mądruj tutaj..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10596
#zwierzolub nieaktywny
5 kwietnia 2014r. o 7:51
czeczen napisał(a): proponuję abyś się już zamknął filozofie od 7-dmiu boleści, są ludzie których nie stać na wydatek 300 zł na sterylizacje, zdarzyło się są pieski - ktoś chce je oddać w dobre ręce co w tym złego? można było je zakopać potopić spalić w piecu itp itd. byłbyś zadowolony panie omo?? nie mam słów na twój stan umysłu


Dlaczego bezpodstawnie kogoś obrażasz. Jeśli kogoś nie stać na sterylizację suczki można ją po prostu pilnować, a najlepiej po prostu nie brać. Brak pieniędzy nie zwalnia z odpowiedzialności. !! Byłeś kiedyś w schronisku ?? zobacz ile szczeniaków od małego mieszka i żyje za kratami. Zobacz ile szczeniaków i dorosłych psów, które też pewnie kiedyś zostały "oddane w dobre ręce" ląduje na ulicy.


Dopisane 05.04.2014r. o godz. 07:51:

aniolka12 napisał(a):
omo napisał(a): Szkoda, ze przestała tak szybko karmić.
Wystarczyło w ogłoszeniu napisać, ze matka przestała karmić-psudohodowle właśnie w taki sposób jak przedstawiłeś/łaś ty ogłaszają szczeniaki.
Jeśli nie stać na sterylizacje, to trzeba pilnować. Są również tabletki. Bo co - co pół roku 5-6 szczeniaków "do oddania"?

Jestes takim znawcą i nie wiesz, że chociaz raz trzeba dopuścic sukę? Mi zdechła przez własnie takie "pilnowanie" i wiem jak to jest. Wiec się proszę nie mądruj tutaj..


Następny znawca się znalazł.
Masz tu kilka artykułów a najlepiej porozmawiaj z fachowcami :>
http://www.obrona-zwierzat.pl/sterylizacje.html

Zarabiaj pracą własnych rąk.... nie psią dupą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6894
#omo nieaktywny
5 kwietnia 2014r. o 14:57
aniolka12 napisał(a):
omo napisał(a): Szkoda, ze przestała tak szybko karmić.
Wystarczyło w ogłoszeniu napisać, ze matka przestała karmić-psudohodowle właśnie w taki sposób jak przedstawiłeś/łaś ty ogłaszają szczeniaki.
Jeśli nie stać na sterylizacje, to trzeba pilnować. Są również tabletki. Bo co - co pół roku 5-6 szczeniaków "do oddania"?

Jestes takim znawcą i nie wiesz, że chociaz raz trzeba dopuścic sukę? Mi zdechła przez własnie takie "pilnowanie" i wiem jak to jest. Wiec się proszę nie mądruj tutaj..

Niestety, ciemnogród i brak wiedzy wychodzi - SUKA NIE MUSI BYĆ DOPUSZCZANA CHOCIAŻ RAZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11306
#czeczen nieaktywny
5 kwietnia 2014r. o 17:40
do zwierzoluba: drogi Panie(Pani), a czym kogokolwiek obraziłem? nie padł z moich ust ani jeden epitet :) zgadzam się z tym że pies to obowiązek i wydatek, dlatego należy podchodzić do sprawy posiadania psa z rozwagą, ale pytam jeszcze raz: co w tym złego że ktoś chce oddać swoje szczeniaki w dobre ręce??
w raz z niejakim omo zapętlacie się w swoich wypowiedziach, jeśli faktycznie jest tak że ktoś odda pieska w dobrej wierze a ten potem ląduje na ulicy to do kogo macie pretensje? Do kogoś kto oddał, czy do (uwaga epitet) DEBILA który wziął,a potem wyrzucił?? Rozwiewając wasze wątpliwości- mam psa i wiem coś na ten temat, pozdrawiam i mam nadzieje że szczeniaki trafią w naprawdę dobre ręce


Dopisane 05.04.2014r. o godz. 17:40:

do omo: ciemnogród powiadasz..... jednak nie ogarniam twojego stanu umysłu, słyszałeś o tym że tabletki mogą spowodować raka u psa? Pewnie nie choć masz psy jak się chwalisz od 20 lat, ale odpowiem ci moja suka właśnie z powodu tabletek zeszła z tego świata 3 lata temu, nie chce mi sie z tobą gadać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.