Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Internet DIALOG ciągłe przerwy

8581
#jordan nieaktywny
4 kwietnia 2014r. o 11:53
też miałem problem z internetem , godz. 11,50 do 20,00 było go brak - wczoraj ! Jak tak dalej bedzie to zerwę z nimi umowę . Moze mi podpowiecie kto ma najlepszy w Bolcu internet , z która firma warto podpisac umowę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pecik niezalogowany
4 kwietnia 2014r. o 12:11
Mam to samo i mnie kręca ze to moja wina! Przechodzę na neostrade, zamiast 10Mb za 75 zł wyjdzie mi 81 zł za 80 Mb w orange. Dialogowi juz dziekuje, bo sie nalatałem z kabelkami ruterami a mogli by choć sie przyznć i przeprosic to bym nie robił głupka z siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2210
#bajtek nieaktywny
4 kwietnia 2014r. o 12:47
Mam od kilku lat internet w /dawnej Telekomunikacji/ obecnie Orange, żadnych przerw, żadnych problemów....więc : kto pyta?...podpowiadam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2014r. o 16:05
Czy z Azart-sat działa dobrze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rafi niezalogowany
4 kwietnia 2014r. o 16:28
~lolka napisał(a): super dialog ! zadnych przerw! pozdrawiam 20 mega zapierdziela mrrrrr
Boże widzisz i nie grzmisz :D :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
4 kwietnia 2014r. o 18:23
Mam dialog od kilku lat, awaryjny. W grudniu koniec umowy.Uciekam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
4 kwietnia 2014r. o 18:29
~ napisał(a): Czy z Azart-sat działa dobrze?


nie bylo zgloszen awarii ostatnio
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2014r. o 18:40
Ja mam dialog i żadnych awarii nie mam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza