Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Paczkomaty w Bolesławcu

682
#busy nieaktywny
7 kwietnia 2014r. o 19:36
Witam
Chciałem dziś przed 14 skorzystać z ww. paczkomatu.
Niestety nie działał.
Zgłosiłem im to i obiecali zająć się sprawą,
Czy jest ktoś,kto korzystał z tego paczkomatu po godzinie 14 i może napisać czy już działa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~staly klient niezalogowany
7 kwietnia 2014r. o 20:03
busy napisał(a): Witam
Chciałem dziś przed 14 skorzystać z ww. paczkomatu.
Niestety nie działał.
Zgłosiłem im to i obiecali zająć się sprawą,
Czy jest ktoś,kto korzystał z tego paczkomatu po godzinie 14 i może napisać czy już działa?


Chciales nadac paczke czy odebrac?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~staly klient niezalogowany
7 kwietnia 2014r. o 20:06
pytam, bo ostatnio jak chcialem odebrac paczke, nie wyskakiwalo mi pole do wpisania kodu sms, jedynie zebym zeskanowal specjalny kod

wczesniej sie to nie zdarzalo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BUSY niezalogowany
7 kwietnia 2014r. o 20:34
Chcialem odebrac paczke,ale ekran nie dzialal na moj dotyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~staly klient niezalogowany
7 kwietnia 2014r. o 20:36
~BUSY napisał(a): Chcialem odebrac paczke,ale ekran nie dzialal na moj dotyk


no to juz widze dluzej byly z tym problemy, mnie uratowal ten kod co mi wyslali
zeskanowalem go , paczkomat otworzyl sie i moglem odebrac paczke

nie miales komunikatu zeby zeskanowac kod?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BUSY niezalogowany
7 kwietnia 2014r. o 20:47
Nie,nie mialem.
Jakbym mial to bym zeskanowal i odebral paczke i nie zakladal tematu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
10 maja 2014r. o 22:18
~````````` napisał(a): Witam. Mam zapytanko o Bolesławieckie paczkomaty. Szczegółowo chodzi mi o ten na 10 Marca obok marketu. Czy do niego także w soboty dostarczane są przesyłki? Po przeszukaniu w google dowiedziałem się , że InPost owszem dostarcza paczki w soboty ale tylko do wybranych paczkomatów. Mi bardzo zależy na tej wysyłce dlatego zwracam prośbe do was.


Tak na boku czekam na paczkę już 3 dni robocze a InPost daje rzekomo gwarancje dostawy z dnia na dzień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2014r. o 22:28
~BUSY napisał(a): Nie,nie mialem.
Jakbym mial to bym zeskanowal i odebral paczke i nie zakladal tematu




Zamiast "zakładać temat" mogłeś zadzwonić na nr telefonu który jest podany na każdym paczkomacie. Myślenie nie boli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.