Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaki sklep potrzebny w Bolesławcu?

~ niezalogowany
12 kwietnia 2014r. o 21:12
odziezowy z przystępnymi cenami, ale nie szmatexy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 9:26
~ napisał(a): odziezowy z przystępnymi cenami, ale nie szmatexy


Np KiK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-_- niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 12:00
Fajnie jakby te Galerie Spectrum czy jakoś tak wybudowali tam na zgorzeleckiej :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 13:30
mnie nie sklep jest potrzebny tylko Millenium Bank :>
może być także Bank Śląski a najbardziej by mi pasował ,,dojcze bank,, :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bees niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 15:42
idż do big stara. Spodnie tanie, t/sherty od 29zeta, ciagle jakieś promocje. Wczoraj kupiłem dwie pary spodni i w promocji zaoszczędziłem 110 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 17:29
castorama
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~u niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 18:17
ja myśle że może jakiś sklep z tapetami,farbami,klejami itp. Może źle szukałam ale niczego takiego nie znalazłam w b-cu nawet nie potrafił mnie do takiego sklepu zawieść żaden taksówkarz. Więc może coś takiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 18:27
nie sklep a knajpa z porzadną kawa bo jak dotąd to żadna obecna takiej nie podaje :>
kur...co za grajdół... :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie