Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaki sklep potrzebny w Bolesławcu?

~ niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 8:58
~ja-_- napisał(a): według mnie przydałby się sklep z artykułami:
papiernicze,
biurowe,
kreślarskie,
artykuły do twórczości plastycznej,
obrazy,
artykuły dekoracyjne,

Brakuje w Bolesławcu sklepu dla ludzi którzy lubią rękodzieło...


Tworzę obrazy na zamówienie na różne okazje jako prezenty, kubki malowane ręcznie,ramki na zdjęcia nietypowe, ale nie posiadam sklepu ponieważ wynajem lokalu nie kalkuluje się wiec ogłaszam się w ogłoszeniach itp.
Bolesławiec jest za małym miastem na taki sklep, a z tego co wiem sa w bolesławcu dwa z rękodziełami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stronger niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 9:27
~ napisał(a):
Tworzę obrazy na zamówienie na różne okazje jako prezenty, kubki malowane ręcznie,ramki na zdjęcia nietypowe, ale nie posiadam sklepu ponieważ wynajem lokalu nie kalkuluje się wiec ogłaszam się w ogłoszeniach itp.
Bolesławiec jest za małym miastem na taki sklep, a z tego co wiem sa w bolesławcu dwa z rękodziełami


Weź pod uwagę, że większość kupuje pod wpływem impulsu, danej chwili i oczywiście musi być spory wybór dotyczący artykułów.
A skoro kalkulujesz i robisz wyłącznie na zamówienie to twoja strata :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 10:27
~ napisał(a): Porządnego sklepu obuwniczego,w którym bez problemu będzie można znaleźć nietypowe rozmiary bądź te mniej popularne jak np.35 i te duże rozmiary!

tak zgadzam sie z ta wypowiedzia mam duza stope i mam problem z kupieniem obuwia musze jezdzic do legnicy do deichmann
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jo. niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 12:38
bingo!!! potrzebny od dawna!

Zmoderowano 16.04.2014 godz.14:41 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 19:08
~Stronger napisał(a): Weź pod uwagę, że większość kupuje pod wpływem impulsu, danej chwili i oczywiście musi być spory wybór dotyczący artykułów.
A skoro kalkulujesz i robisz wyłącznie na zamówienie to twoja
strata :)


Nie powiedziałabym że strata. Moje wyroby sprzedają się głównie na allegro i za granicą, jak również w Bolesławcu. Opłacam ZUS jeszcze jakbym musiała płacić za wynajem minimum 2 tys lokalu o dobrej lokalizacji to wtedy bym nic nie zarobiła. A najlepszą reklamą jest polecanie moich wyrobów.

Zmoderowano 16.04.2014 godz.20:17 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 21:32
Brakuje:
sklepu z budami dla osób z wysokim podbiciem (w sieciówkach standard, czyli nic nie pasuje)
empiku
castoramy
orsay'a
h&mu
c&a
stradivariusa
breshka
new yorkera
kfc

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8507
#aga2 nieaktywny
16 kwietnia 2014r. o 21:36
~ napisał(a): Brakuje:
sklepu z budami dla osób z wysokim podbiciem (w sieciówkach standard, czyli nic nie pasuje)
empiku
castoramy
orsay'a
h&mu
c&a
stradivariusa
breshka
new yorkera
kfc
a już myślałam że chodzi o budy dla piesków

:D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~brazowooka niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 21:49
Deichmanna!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza