Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Alalia -choroba dziecieca

~Paulina niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 14:49
Witam. Mam pytanie do Mam ktore spotkaly sie z choroba o nazwie Alalia. Bardzo prosze o odpowiedz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 17:18
ile dziecko ma lat ??? opóznienie mowy to jeszcze o niczym nie świadczy trzeba być dobrej mysli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paulina niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 18:30
Chodze z synem do Pani Logopedki,mowi ze syn bedzie mowil trzeba tylko troche pracy z nim. Z reszta on mowi duzo slow,ale duzo tez mowi po swojemu. Ma 4,5roku. Poczytalam na temat tej choroby troche i boje sie ze moj syn moze ja miec:( Powie sylaby po mnie,powie alfabet ale jak mowie do niego"kap" to on mowi"pak":(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 19:56
czy dziecko jest ruchliwe czy powolne?? oglada bajki??? niektóre dzieci maja tak ze jak sa same ciagle bez kontaktu z rówiesnikami to zaczynaja pózno mówic więcej kontaktu z rówiesnikami. Bratowa też miał problem ze dziecko nie mówiło do 6 roku zycia tez takie słówka typu pojedyncze teraz to gada jak najenta hehe u ciebie tez tak bedzie bez paniki pozdrawiam :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paulina niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 21:10
Powolny? Nie,nie. Oglada bajki,uklada puzzle,klocki Jak mial 2,5roku jezdzil juz na rolkach i to moich w dodatku ubranych tyl na przod,do tej pory tak jezdzi bo mu wygodniej:D z dziecmi ma kontakt od noworodka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 22:36
e to z dzieciakiem wszystko wporzadku jest wyrobi sie jak pojedyncze słowa mówi to jest ok moze logopede trzeba zmienic???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paulina niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 22:44
To juz drugi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 22:51
jak długo już te eksperymenty logopedów trwaja powinny byc rezultaty?????? najłatwiej zgonic na dziecko ale to logopeda powinnien cos zrobic zeby dziecko jak najszybciej rozmawiało za to płacisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza