Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Młodzi, a praca społeczna i polityczna
~Szymon Pogoda niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 21:36
Drogi Panie Przemysławie. Jakie ma to znaczenie, że Pan pisał o podobnym temacie? Jeżeli prześledzilibyśmy felietony na internecie to okaże się, że o podobnej tematyce znaleźlibyśmy ich setki. Niech Pan się również nie przejmuje, przed Panem podobne artykuły też pisano. Gratuluję również tych 21 tysięcy odsłon, Ja niestety mam ich tylko 500 ale się bardzo cieszę. Jednak nie dla satysfakcji z odsłon pisałem. Radość sprawi mi choć jedna osoba, która po przeczytaniu zastanowi się nad problemem i postanowi się zaangażować W JAKĄKOLWIEK DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNĄ lub PARTIĘ POLITYCZNĄ(również Pańską).
Chyba nie uważa Pan, że wzorowałem się na Pana tekście skoro pisze Pan, że Pański był podobny? Polityczna agitka? Nie widzę, w tym tekście krzty czegoś takiego ale jest mi niezmiernie miło, że zechciał Pan się wypowiedzieć. Proszę podać miejsce w którym sądzi Pan, że agituję.Na marginesie uważam również, że wręcz powinniśmy regularnie przypominać naszym rodakom o zaangażowaniu w działalność społeczną i polityczną. Ogólnie to gratuluję Panu tekstu napisanego ponad rok temu.Jednak nie rozumiem czemu miał służyć Pański komentarz. Czy chciał się Pan przypomnieć forumowiczom czy pochwalić,że podobny pogląd na problem miał Pan już 13 miesięcy temu? Jeszcze raz dziękuję i bardzo serdecznie Pana pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
16 kwietnia 2014r. o 22:13
Swój post pisałem w celu zachęcenia obywateli do aktywności i samodecydowania o swoim losie.
Starałem się aby nie miał on zabarwienia politycznego .
Podoba mi się Pana komentarz , zatem dziękuję .
Propaguję aktywność w sektorze gospodarki z pominięciem ideologii i światopoglądu.
Taki stosunek do polityki pozwoli na wspólne zbudowanie lepszej przyszłości .
Pozostałe sprawy należy pozostawić każdemu do osobistego wyboru.
Umiejętność wznoszenia się ponad wszelkie podziały jest fundamentalnym warunkiem dokonania jakichkolwiek zmian .
Przykład ;
SLD , AWS , PiS , PO , TR -- są za zniesieniem senatu .Przedstawiciele wszystkich tych partii są obecnie w sejmie i senacie .
Senat jak był tak jest.
Niemoc to czy prywata ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tsubasa niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 22:37
Również uważam,ze tekst Pana Szymona nie ma nic wspólnego z agitacją.Nawet podpisując się nie napisał-członek Prawa i Sprawiedliwości,a miał takie prawo.Nie ma co węszyć wszędzie podstępu i spisku,ludzie,a szczególnie młodzi,czasami robią coś spontanicznie z czystymi intencjami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 22:39
Panie Szymonie niech Pan się nie przejmuje. Są tacy co piszą na każdy temat, obszernie i bez sensu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 22:42
PanM napisał(a): Panie Szymonie , najwyraźniej coś Panu umknęło.
Ponad rok temu tu właśnie o tym pisałem. ...


A ty co? Masz monopol na pisanie na jakikolwiek temat? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
24 kwietnia 2014r. o 0:05
zapewne wielu interesują majowe wybory

http://www.wboleslawcu.pl/ankieta/kto-do-europarlamentu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 kwietnia 2014r. o 15:11
ciekawe wyniki ankiety

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Boberek niezalogowany
24 kwietnia 2014r. o 15:31
Ciekawe czy JOWy rozgonią klikę w Bolcu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza