Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Młodzi, a praca społeczna i polityczna
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 kwietnia 2014r. o 9:30
~tak napisał(a): ... Jeśli się nie zmieni, to po prostu stąd wyjadę i nigdy nie wrócę tak jak miliony Polaków.


A ja nie wyjadę , tak długo klepać będę biedę i Wasze puste głowy , aż cel zostanie osiągnięty. Widzisz Drogi Kolego , w tym systemie nie ma gdzie uciekać . Kiedy już będziesz tak , jak Kolega Groszowy w Australii , przyślij mi pocztówkę z patriotycznym pozdrowieniem. Adres podałem :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak niezalogowany
15 kwietnia 2014r. o 9:47
Zastanawiam się, dlaczego tak trudno obywatelom uwierzyć, że mamy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość? Dlaczego nie zorganizują się nie walczą o lepszy byt dla siebie i dla następnych pokoleń? Dlaczego z pokorą przyjmują bzdury i kłamstwa, które opowiadają im "ludzie na stołkach"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdemotywowany niezalogowany
15 kwietnia 2014r. o 9:48
Pannazdzieckiem napisał(a):
A ja nie wyjadę , tak długo klepać będę biedę i Wasze puste głowy , aż cel zostanie osiągnięty.

Nooo i to mi się podoba. A co mi się nie podoba? To że wiele pierwsze, co chce zrobić po skończeniu studiów, bądź średniej szkoły, to wyjechać jak najdalej. To mnie właśnie wku..... Wielu młodych Polaków nawet nie bierze pod uwagę zostania w tym Kraju, co więcej dla wielu taka możliwość jest niedorzeczna.
Może teraz fajnie się zarabia ,,ojrosy", no bo jak nie jak tak? Prawda? :> Tylko zazwyczaj wyjeżdżający nie mają bladego pojęcia o sytuacjach politycznych na świecie i nie zdają sobie sprawy, że to się kiedyś skończy. Jeśli nie oni będą żałować to ich dzieci.
Wbrew pozorom to wszystko jest dobrze obmyślane, cały ten plan jest idealnie przygotowany i realizowany.
Mam nadzieję, że uciekające szczury przypomną sobie to, co wiecznie w tym temacie powtarzam: ,,nie miałeś odwagi żyć w cierpieniu, to i zasług przypisywać sobie nie będziesz".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 kwietnia 2014r. o 10:20
~Tak napisał(a): ... Dlaczego z pokorą przyjmują bzdury i kłamstwa, które opowiadają im "ludzie na stołkach"?


Dobre pytanie :) Wybacz nie zrozumiałem Twych pierwotnych intencji :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
15 kwietnia 2014r. o 12:26
~Zdemotywowany napisał(a): ,,nie miałeś odwagi żyć w cierpieniu, to i zasług przypisywać sobie nie będziesz".


Proszę bardzo- piękne , po prostu piękne !

Normalnie jak obietnica życia wiecznego , po pełnym(zasłużonych) cierpień - życiu doczesnym ^^

Jaki jest odpowiednik R'abe - w Religii Patriotyzmu? ;)






Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
15 kwietnia 2014r. o 14:09
~Tak napisał(a): Zastanawiam się, dlaczego tak trudno obywatelom uwierzyć, że mamy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość? Dlaczego nie zorganizują się nie walczą o lepszy byt dla siebie i dla następnych pokoleń?


Walczą ale urzędasy i politykierzy mają ich gdzieś.
Pamiętam młodych jak zbierali podpisy pod wnioskiem o odrzucenie ACTA. I co? I nic.
Nasi i tak byli gotowi to podpisać ale zniesienie ACTA załatwili im młodzi z zagranicy, chwilowo.
Teraz wprowadzają tylnymi drzwiami inne rozwiązania i politykierzy udają że sprawy już nie ma.
Zbierali podpisy pod referendum o wieku wyborczym ale zostali planu.
Zbierali podpisy pod referendum o likwidacji senatu i zostali zniszczeni przez sejmowe niszczarki.
Zbierali podpisy pod legalizacją Konopki ale też zostali olani.
Robili 11listopada obchody w Warszawie i zostali okopani przez tajniakow a także zostali kibolami z urzędu.
Głosowali na rudego co miał wyrzucać z partii każdego który za proponuje podwyżkę podatków i nie dość że zostali planu to jeszcze płaca nowe podatki o podwyzkach nie wspominając.
Głosowali na rozwój intelektualny a zabrali im pieniądze na drugi kierunek studiów.
Mieli mieć tanie mieszkania a mają najdroższe w Europie.
Miało być prorodzinnie a jest procmentarnie.

Wszystko brzmi zachęcająco dla młodych :)
Tylko działać ,bezproduktywnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
15 kwietnia 2014r. o 14:15
Planu - olani ,Konopki - konopii indyjskich

Android ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JO niezalogowany
15 kwietnia 2014r. o 15:38
Pan Szymon pochodzi z porządnej i uczciwej rodziny i sam również jest porządnym i uczciwym człowiekiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza