Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

basen w bolesławcu

~ania niezalogowany
15 kwietnia 2014r. o 20:40
witam, mam pytanie o basen w Bolesławcu "Rka". Czy już jest ciepla woda? bo jak byłam tam 3 lata temu to było bardzo zimno i nie wiem czy opłaca się planować przyjście do Orki w świeta jak bede w Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 6:18
Wczoraj masakra,strasznie zimna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 8:05
Ja latam do Osiecznicy. Ciepło, czysto i bez tłoku. :> Dużo taniej!!!

Rodzinny 5,5/godz./os. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
16 kwietnia 2014r. o 18:44
W dużym basenie temperatura wody jest chłodna ale nie zimna. Po przepłynięciu odcinka człowiek rozgrzewa się i jest ok. W mniejszym basenie ciepła a w pozostałych - bardzo ciepła.Z pewnością nikt nie zmarznie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontent niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 19:06
W zbyt ciepłej wodzie zle się pływa. A skoro chcecie stać w ciepłej, lub sie popluskać to zapraszam do małego, albo pod prysznic. Orka jest ok. Woda w sam raz, powietrze tez, czysto i porządnie, moze trochę drogo, ale jak kogoś stac dojezdzac do Osiecznicy autem to tam taniej. Jak sobie policze czas i paliwo to dla mnie wybór jest prosty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~longin niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 19:13
Bez przesady w krytykowaniu , w orce jest wszystko OK.
Zawsze można przyczepić się do drobnostek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 22:41
~longin napisał(a): Bez przesady w krytykowaniu , w orce jest wszystko OK.
Zawsze można przyczepić się do drobnostek.


Też tak myślę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 9:07
na Orce jest zimno! my przenieśliśmy się do Osiecznicy, otwarta już jest sauna!!! i ceny o niebo niższe, znów ktoś napisze ,że są koszty dojazdu,ale patrząc na ciepło i czystość to warto poświęcić te kilka minut w samochodzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza