Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szesnastoletni motocyklista w szpitalu!
~S niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 14:33
Gołym okiem widać, że tj motorower o małej pojemności więc chłopak jechał zgodnie z prawem. Ponadto z opisu sytuacji wynika, że jechał prawidłowo więc wina jest po stronie kierowcy samochodu! Poza tym nic mnie tak nie wkurza jak komentarze o motocyklistach. Mamy XXI wiek, internet i dostęp do praktycznie wszystkich informacji, statystyk itp więc wystarczy chwila żeby poczytać a później wyrażać swoją opinię. Globalny udział motocykli w wypadkach drogowych jest znikomy w porównaniu do udziału jaki mają samochody. Tak (...)... do Ciebie piszę! Większe prawdobodobieństwo wypadku masz Ty swoim samochodem z używanymi oponami z niemiec niż ja na moim zadbanym motocyklu! To tyle jeśli chodzi o statystyki. Resztę niech rozstrzyga rozsądek i wyobraźnia bo człowiek człowiekowi nie równy więc to nie samochody i nie motocykle jeżdzą szybko tylko ich kierowcy! Pozdro dla motocyklistów (nie szaleńców) MOTOCYKLISTÓW którzy benzynę mają we krwi. Ty (...) nie zrozumiesz!

Zmoderowano 16.04.2014 godz.14:42 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fan niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 14:48
Ludzie jestescie chorzy na glowe. Na prowadzenie tego pojazdu potrzebna jest kategoria am czyli dawna karta motorowerowa, a osoba poszkodowana taka miala. Nic nie widzieliscie a gadacie glupoty. Polecam sprawdzic sobie model- aprilia rs. Na wikipedii nawet znajdziecie znawcy i zazdrośnicy. Kierowcy życze szybkiego powrotu do zdrowia ! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 14:59
W tym Audi matka siedziała z tyłu, dlatego nie snujcie przypuszczeń że motorowerzysta mógł ją potrącic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
16 kwietnia 2014r. o 15:03
czyli tak jak podejrzewałem ,że ten motocykl to równie dobrze mogła byc 50 i co? Bingo ;)

Wielu gada ,ze motocykliści to dawcy,ze to czy tamto ,prawda jest taka,ze znacznie częsciej motocyklista jest ofiara wymuszenia,zagapienia,zajechania niż sam powoduje wypadek.

Nie ,nie jestem motocyklista więc nie możecie mi zarzucic,ze bronie swoich ,ale najeżdżanie na motocyklistów od samego początku sezonu i obwinianie ich za całe zło to też nie tędy droga :(
Wiadomo,sa też tacy co ich słychac z drugiego konca miasta ,czy też z ulic robią mały tor ,ale to sa nieliczne przypadki , które niestety rzutują na ogólna opinię o motocyklistach :(

Wszelkim ujeżdżaczom 2 kółek zycze udanego sezonu ;)


Dopisane 16.04.2014r. o godz. 15:03:

Inna kwestia -typowa dla tego forum.
Gdyby audi kierowała pani to 90% wpisów było by ,że baba za kółkiem i w ogóle do garów,a jak kierował facet to cisza ...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pseudo Hemi niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 15:04
(...) wielki znawca motoryzacji a nie wie co za motor ?? ;) :D

Zmoderowano 16.04.2014 godz.20:13 - powód: topposting oraz złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
16 kwietnia 2014r. o 15:11
Motor to masz pod maska ,a jesli mówisz o dwóch kółkach to motocykl jest właściwa nazwą ,no chyba ,że to motorower ;) Pozdrawiam nielubiącego czytać, a jeśli sie wypowiadamy to na temat ;)


Dopisane 16.04.2014r. o godz. 15:11:

Poza tym nie jestem "wielkim znawcą motoryzacji" ,nie wiem skąd to wzieliście :]
Aczkolwiek odróżniam motor od motocykla ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 15:22
No nareszcie ktoś go trzepnął, ten dzieciak to nie ma pojęcia o przepisach, mi już kilka razy wymusił, nawet jak jechał prawidło to i tak za chwilę coś by wykombinował, kierowcy z audi powinni dać nagrodę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 15:27
~ napisał(a): Miał pecha chłopak. Chociaż, też nie wiadomo jak jechał. Przeważnie młodsi, nie jeżdżą zgodnie z przepisami.

Pech byłby wtedy gdyby sam się przewrócił. Jemu kierowca samochodu zrobił krzywdę, zajeżdzając drogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza