Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Usługi Car-Audio i pochodne

11397
#bandi nieaktywny
17 kwietnia 2014r. o 17:16
witam,

Poszukuje kogoś od kompleksowych usług car-audio (wymiana systemu nagłośnienia), wyciszenia (montaż mat wytłumiających) oraz przy okazji montażu czujników parkowania.
Auto VW T4 Multivan 2002.

Znacie jakichś fachowców?

pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piotrek niezalogowany
18 kwietnia 2014r. o 0:17
Ja robilem wygluszenie u niejakiego Macka z zygmunta, chodzilo o rozbiórke calego auta zamontowanie nowych mat a w szczegolnosci w miejscach ktore producent ominal i lekka rozbudowe grania - kable, glosniki i jednostka sterujaca, bez zadnego duzego woofera. Generalnie z roboty jestem zadowolony, terminowo sie tylko przedluzylo o jakies 2 dni wiecej niz bylo planowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lis niezalogowany
18 kwietnia 2014r. o 8:57
montaż czujników parkowania, alarmy itp polecam Rafała 600897378 warsztat ma we Lwówku ale również dojeżdża do klienta, mieszka w Bolesławcu. polecam gościa jest konkretny!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11397
#bandi nieaktywny
18 kwietnia 2014r. o 9:18
~piotrek napisał(a): Ja robilem wygluszenie u niejakiego Macka z zygmunta, chodzilo o rozbiórke calego auta zamontowanie nowych mat a w szczegolnosci w miejscach ktore producent ominal i lekka rozbudowe grania - kable, glosniki i jednostka sterujaca, bez zadnego duzego woofera. Generalnie z roboty jestem zadowolony, terminowo sie tylko przedluzylo o jakies 2 dni wiecej niz bylo planowane.


O coś takiego właśnie mi chodzi. Możesz mi podać jakiś namiar?...z góry dzięki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piotrek niezalogowany
18 kwietnia 2014r. o 10:51
668404538 nie wiem czy jeszcze aktualny bo minal rok :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11397
#bandi nieaktywny
18 kwietnia 2014r. o 22:42
dzięki, spróbuje po świętach


Dopisane 18.04.2014r. o godz. 22:42:

dzięki, spróbuje po świętach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2014r. o 9:51
Nigdy u Rafała partacza. Robi tylko po południu bo do południa pracuje. Nie podejmuje sie wszystkiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2014r. o 10:32
~ napisał(a): Nigdy u Rafała partacza. Robi tylko po południu bo do południa pracuje. Nie podejmuje sie wszystkiego.

Nie znam gościa, ale jak kogoś nazywasz partaczem to dawaj jakieś argumenty, a nie tylko że pracuje po południu, wielu tak ludzi pracuje, takie czasy, trzeba z czegoś się utrzymać, raczej powiedział bym że jest zaradny .....
Nie bądź trolem ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza